Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lenne a helyes döntés...

Mi lenne a helyes döntés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, jövő héten lesz az államvizsgám. A barátnőmmel távkapcsolatban vagyunk, ez nagyjából jövő szeptemberig lesz így, mikor kiköltözöm hozzá Oroszországba. Most, mikor nála töltöttem az ünnepeket eldöntöttük hogy a vizsgáink után hosszabb időt is nála lehetnék, mert szünet lesz neki egyetemen, én pedig pont végzek az itteni tanulmányaimmal és így arra jutottunk hogy a februárt kint töltöm nála, és utána megyek csak el dolgozni.


Ezzel így gond nem is volt, mindketten nagyon várjuk a jövő vasárnapot, mikor utazom Moszkvába, viszont tegnap szörnyű hírt kaptam, a gyerekkori legjobb barátom, akivel hetente találkozom, értesített, hogy az édesapja, akivel jó viszonyban vagyok, hasnyálmirigy rákban szenved és ez csak tegnap derült ki. Már idős az apukája és úgy fest hogy fel kell készülni a legrosszabbra, azonban az utazásom miatt nem leszek itt a legnehezebb időszakban, amikor mindennél fontosabb a barátok támogatása.


Mit kéne tennem? Az utazást nem tudom elhalasztani, a vízumot és a repülőjegyeket, sőt egy 4 napos kirándulást is kifizettem, legközelebb ha nem most, akkor csak nyáron láthatom a barátnőmet? Hogyan tudnék segítséget nyújtani? Egyébként is nehéz időszaka volt, mert sikertelenek voltak a vizsgái, ami nagyon megviselte. Vagy hosszú távon az lenne a helyes döntés, ha itthon maradnék?


Ti mit tennétek?


2020. jan. 25. 00:28
 1/3 anonim válasza:
61%

Semmit, mennék és kész.

Mindenkinek megvan a saját élete.

2020. jan. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A haveroddal vagy a baratnoddel akarsz majd csaladot alapitani? Menj ki, addig meg jovo heten hozzatok ossze egy talalkozot a baratoddal is. Felnott ember, tul fog tudni rajta lepni, hidd el.
2020. jan. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Interneten keresztül (pl. skype), akár naponta tudod kintről is támogatni.
2020. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!