Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lenne a helyes döntés...

Mi lenne a helyes döntés (legjobb barátnő)?

Figyelt kérdés
Elég régóta ismerem de csak 5 éve mélyült el a kapcsolatunk. Mostanában elég sokszor összeveszünk szinte mindenen. Mindig megbeszéljük de már nekem elegem lett. Legszívesebben mondanám neki,hogy ne találkozzunk ne erőltessük azt ami nem megy,mert semmi értelme annak hogy ha találkozunk is valamin összeszólalkozunk.Sokszor csak fájdalmat okozunk egymásnak.Viszont mérhetetlenül szeretem és nemtudnám így ellökni magamtol és nagyon hiányozna nekem még ha nem is látom mindennap.Mi lenne a megoldás? A megbeszéljük nemigazán jó mert sosem jutunk semmire ugyan ott vagyunk állandoan.Szakitsam meg vele a kapcsolatot majd idővel ha nehéz szívvel is de elengedem?
2018. dec. 19. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatban vannak szarabb időszakok, szerintem ne engedd még el. Csak akkor, ha már tényleg, legbelül is azt érzed, hogy menthetetlen.
2018. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem tertsatok szünetet néha kell
2018. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 he84 ***** válasza:
Vagy tartsatok szünetet pár hétig (persze azért karácsonyi és szilveszteri jó kívánságok ne maradjanak ki lehetőleg), vagy pedig a neten át beszéljetek néha, ne minden nap, de mondjuk hetente 1, vagy 2 alkalommal.
2018. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tarcsatok szünetet de beszéljétek meg
2018. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!