Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utál az egyik barátnőm?

Miért utál az egyik barátnőm?

Figyelt kérdés
3-an vagyunk így nagyon jóban, mondhatni legjobb barátnők vagyunk. Viszont a két barátnőm közül az egyik szörnyen flegman viselkedik velem mostanában. Ha mondok valamit forgatja a szemét, ki beszél más lányokkal, arcokat vág ha meg lát. Egyik nap sírva jöttem haza mert olyan rosszul esett hogy ezt csinálja velem.. A másik barátnőm is észrevette hogy nagyon bunkó velem mostanában de ő sem tudja az okát. Karácsonyra elég nagy összegben kapott tőlem ajándékot, mert én a barátnőimre soha nem sajnálom a pénzt, mert nagyon fontosak nekem. Kapott tőlem 2 telefon tokot, amit én csináltattam neki, a közös képeink vannak rajta, emellett rengeteg csokit vettem neki, meg szép körömlakkokat. A másik barátnőm mondta, hogy ő most nem tud ennyit költeni, spórolnia kell a zsebpénzével, amit meg is értettem. Mondtam hogy nem gond, akkor én megveszem neki a dolgokat, mert en nagyon spórolós vagyok. Ő is hozott végül egy tábla csokit. Oda adtuk neki karácsonyi köszöntésnél erre a másik barátnőmet ölelgette hogy mennyire imádja meg minden, nekem egy ölelést sem adott és nem is sejtette hogy igazából a nagyrészét én vettem/csináltattam neki.. Aztán mondta hogy köszönöm szépen az ajándékot megegyszer *barátnőm neve*. Én meg csak ott álltam és a barátnőm is kínosan érezte magát. Miért utál ennyire? Semmi rosszat nem tettem vele, az előző 2 hetem végig szomorkodokással telt.
2020. jan. 26. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Te meg idegeneknek beszéled ki őt ahelyett hogy leülnétek megbeszélni. Elvileg barátok vagytok vagy mi...
2020. jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már bocs, de akkor hogyan lett a "Barátnőd"??????
2020. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!