Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a 2 legjobb...

Összevesztem a 2 legjobb barátnōmmel, és mostanában az egyik hazukságokat közöl az osztálytársaimmal, és így szinte mindenki utál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

pár napja vesztünk össze,és azt mondogatja,h én egy csomó osztálytársamat lelúzeresztem,facebookon állandóan kibeszél.De én már régebben is úgy éreztem mintha ō má utált volna.

Mostanában senkivel sem tudok lenni,faluba élek kevesebb a velem egykorú lány,de mégis velük jobban kijövök,de velük sem talizok minden nap,talán ha hetente 1x.

Nekem már elegem van az osztálytársaimból.

13/L



2015. ápr. 12. 17:01
 1/6 anonim válasza:
Hát velem volt ilyen én is 13 éves vok és lány de mi 1 nap múlva már újra LB-k voltunk :D
2015. ápr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket nevezed te "baratnonek"? Ha egy vita miatt mindenkit ellened akar forditani, soha nem volt igaz baratno. Csak annyit tudok javasolni, hogy probald meg Oket leszarni. Ez az 1 ev es 2 honap igazan nem sok, ki lehet birni.
2015. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én megpróbáltam már leszarni őket de állandóan ott vannak a padomnál és én már rájöttem-mert bence néven beszélnek ki-hogy az én vagyok és 1 hete meg már zsuzsi lettem... és az van h már lassan 1 hónapja megy ez az egész
2015. ápr. 19. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű, hallgass zenét miközben rólad beszélnek, és nem is fogod hallani. Utolsó vagyok. :D
2015. ápr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Velem általános suli alsóban elsőtől ez ment. Lett egy barátnőm, aztán meg mástól tudtam meg, hogy érdekből kedvel. Kemény ez a világ. Rájöttem, hogy teljesen más vagyok mint ők, ezért van a dolog. De azt is tudtam, hogy mind t@hó és bunk* volt, én meg kiemelkedtem közülük, ezért irigyeltek. Onnantól kezdve megmutattam, hogy igenis több vagyok náluk! Lehet hogy kiemelkedek, de pluszba nem vagyok gyö**r. Azután tényleg éreztettem velük a dolgokat. Ezt nem tudom elmondani, hogy hogyan, ez csak jön. De tudtam azt is, hogy ha valaki csinált valami gorombaságot régen, a tanár engem vett elő. De egyszer színészkedtem, próbát tettem. Amikor két lány cukkolt, úgy tettem, mintha sírnék. Aztán csengő után a tanár valami más fa..ságáért megint hívni akart. Ekkor többen is mellémálltak szóban, és ez egyszerűen annyira boldoggá tett.

Lehet, hogy kicsit nagyképűnek tűnik a szöveg, csak leírtam a valóságot. Remélem segítettem, sok sikert!😄

2015. júl. 24. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, ez a mai világ! Velem is általános alsóban volt iyen.

Új lány jött az osztályba és mindenki vele akart barátkozni, kivéve engem.

Na igen és ekkor az egyik lány osztálytársamnak eszébe ötlött, hogy csinálnak egy "csapatot" egy jelszóval. Az osztályból benne volt az új lány, a legjobb barátnője, meg még pár lány. Na igen és ebbe a "csapatba" csak azok "szállhattak" be, akik kitalálták a jelszót. Akik meg nem találták ki vagy alapból, csak összevesztek valamelyik "csapattaggal" kiközösítették. Hát igen és akkor, a lányok közül kb. senki nem szólt hozzá, mindig cikizték őt, keresztbe tettek neki, meg ilyenek.

Én azt tudom tanácsolni, hogy szard le őket, ha elhiszik neki, ami hazudik, akkor nem is ismernek téged! Ja és én az ilyet biztosan nem nevezném "legjobb" barátnőnek! :)

14L

2016. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!