Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mindig ilyen barátokkal...

Miért mindig ilyen barátokkal találkozom?

Figyelt kérdés

Sajnos meghaltak a szüleim, egyedül élek, testvérem sincs. Régi gimis osztálytársak külföldön, úgyhogy maradt az egyetem barátszerzésre. De az emberek annyira távolságtartoák, nem értem. Szeretnék ismerkedni, ha órák után felhozom, hogy üljünk be egy kávéra, akkor sietnek a dolgukra, családi program, vagy a barátaikkal vannak. Nekem az fáj, hogy senkit sem érdeklek annyira hogy beüljünk egy kávéra. Másrészt, vannak “barátaim” akikkel szünetekben lógunk a folyosón, néha elmegyünk ide-oda. De ennyi, sietnek haza. Egy barátnőm van, akivel naponta írok messengeren, lelkesnek és érdeklődőnek tűnik, de soha nem hív el magához, ha hívom moziba, épp vmi programja van, magától soha nem hív, soha nem mondja h menjünk el. Kezdek megijedni, egy szép és fiatal lány vagyok, mindenki távolságtartó és megvannak a köreik. Bizonyára ha nekem is lenne családom, és szűk baráti köröm, akkor nem biztos, hogy igényélnék mást. De mi van azokkal akiknek ez nem adatott meg? Mi van velünk?

Jelenleg társaság és barátok nélkül pasit sem tudok szerezni, mert nem tudok senkivel sem megismerkedni normálisan, meg nem egy párkqpcsolatba akarok beleszaladni, hanem barátokat szeretnék.

Miért ilyen távolságtartóak az emberek? Ha van is kialakuló barátság, miért nem szerveznek programokat? Nincs velem semmi baj egyébként, mármint nincs semmilyen aspergerem vagy antiszociális magatartásom.


2020. febr. 2. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Beleszaladtál abba a korba, ahol amennyiben nem maradt meg gyerekkori barátság, akkor nem fog kialakulni új lokálisan, hacsak nem érdekeltségi alapokra helyezed azt.


Tehát olyan barátot keress, aki azonos téma/témák után érdeklődik, mint te.

2020. febr. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dehát egy szakon tanulunk, ugyanaz érdekel minket.
2020. febr. 2. 01:28
 3/9 A kérdező kommentje:
Művtöris vagyok, mindig mondok programokat, menjünk el kiállításokra stbstb, sőt voltam olyan kiszolgáltatott és buta, hogy még azt is felajánlottam, hogy fizetek!
2020. febr. 2. 01:29
 4/9 Miss Endzsi ***** válasza:
Ebben a korban már nehéz barátokat szerezni. A tartós barátságok nagy százalékban középiskolában alakulnak ki, ami érthető is.
2020. febr. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Blade Bone ***** válasza:
A magánéletet mindenki máshogy éli meg, érdeklődési körtől függetlenül... Szóval nem csak annak kell klappolnia, meg is kell szokni egymást, elfogadni, ha ez könnyen megy hamar kialakulnak a jó kapcsolatok, de még így is tenni kell a bizonyos szintek eléréséhez.
2020. febr. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keresél a gyk-n
2020. febr. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Szeretek új embereket megismerni. Ha gondolod írj,és beszélgethetünk. Se perverz,se bunkó nem vagyok. Üdv Csabi
2020. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindig is neten barátkoztam. Se középsuliban, se egyetemen nem sikerült. A párom is neten ismertem meg, a régi és a mostani barátaim is. Bárhol lehet ismerkedni ahol lehet kommunikálni. Nemrég próbálkoztam az utcán is és jóba lettem pár emberrel, de barátság nem alakult ki, csak jóba vagyunk, ismerjük egymást, beszélgetünk ha összefutunk, de ennyi. Próbáld ki te is, bár vannak nehézségei a netes ismerkedésnek is, de nekem ez vált be.
2020. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hasonló problémám van nekem is, illetve a lanyokkal sosem sikerult igazan kijonni. De orulnek uj baratoknak, leginkabb lanybaratot keresek (hogy a parom se legyen feltekeny) :D

Ha gondolod irj!

22 vagyok, Pesten elek.

2020. febr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!