Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért akkor ír rám amikor nem...

Miért akkor ír rám amikor nem vagyok online vagy ha be vagyok lépve akkor miért várja, hogy én kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel egy oldalon szoktunk beszélgetni, ő saját bevallása szerinte csak velem dumál ott. Mégis ha látja is, hogy online vagyok mindig megvárja, hogy én írjak rá. Pont az előbb néztem, hogy fél óráig volt belépve de nem írt, utána kilépett de 10 perc múlva újra visszanézett, én még mindig be voltam lépve de akkor se írt rám. Vagy van olyan is, hogy fél napot fent vagyok, majd miután megunom a várakozást és kilépek ő rá 10-15 percre belép és akkor válaszol.
2020. febr. 3. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akar írogatni veled.
2020. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kellene próbálnod egy kicsit türelmesebbnek lenni, az meg főleg nem túl jó, hogy elvárod tőle, hogy mindig ő kezdje a beszélgetést.
2020. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 ha nem akar velem írogatni akkor miért jön be és 30 perc várakozás után miért lép ki?

(tegnap ugyanez volt, akkor ráírtam és éjfélig dumáltunk és ide a rozsdás bökőt hogy ha most is ráírtam volna akkor azóta is online lenne)


#2 pont az a bajom, hogy mindig én kezdeményezek, az ő részéről az a kezdeményezés, hogy feljön az adott oldalra és várja, hogy írjak neki. (ha meg nem írok, mert nem veszem észre vagy mint most is direkt tesztelem akkor meg kilép)

2020. febr. 3. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fél kezdeményezni vagy nem tudja mit írjon.
2020. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!