Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a barátnőm...

Mit tegyek ha a barátnőm sorozatosan tiltja a volt barátomat snapről?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategóriába írtam, sőt biztos.

Arról van szó, hogy van egy osztálytársam, neki elvileg tetszik vagy tetszett ez a fiú. Viszont én voltam vele, de sajnos rossz vége lett a kapcsolatunknak ezért tiltott az ismerősei közül. Úgy döntöttem Snapchaten megkeresem és bejelölőm. Vissza is addolt, majd a barátnőm féltékeny lett, ezért szegény fiút elkezdte zaklatni. Most az van, hogy a fiút törölte nekem snapchatről, és gáznak tartom újra beaddolni mert a végén még engem fog hülyének nézni.


2020. febr. 3. 17:05
 1/3 Stark2000 válasza:
Elég éretlen viselkedés ez barátnődtől.. Ezt vagy megbeszélitek egymás között, és akkor csinálsz amit akarsz a volt barátoddal snapen, vagy haggyátok békén szerencsétlen gyereket mind ketten.
2020. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam vele megbeszélni, de a szemembe hazudik. Nemrég tudtam meg hogy írt neki kamu oldalról is. Én soha nem zaklattam. Félek hogy azt fogja hinni hogy ezeket én csináltam, és a végén én jövők ki belőle rosszul.
2020. febr. 3. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát elég szemét a barátnőd, én elgondolkodnék, hogy kell-e nekem egy ilyen barát. Neked ez a fiú a barátod volt valamikor, szóval eleve nem értem, hogy ha te együtt voltál vele, akkor a barátnőd miért hajt most rá. Nálunk anno gimiben ez tabu volt, elkerültük azokat a fiúkat is, akik tetszettek a másiknak. Én a helyedben olyan kódot tennék a telefonomra, amit a barátnőm nem tud, így nem tudna belepiszkálni a dolgaimba, aztán újra felvenném a snapen a srácot, hiszen akárhogy elveszhetett a barátaid listájáról, ezért még nem gáz újra jelölni. És ha már beszélő viszonyban vagytok, valahogy tudatnám is a fiúval, hogy a kedves barátnőm kavar a háttérben, szóval nem én vagyok az, aki zaklatja. De komolyan elgondolkodnék, hogy kell-e nekem egy ilyen " barátnő".
2020. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!