Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én csinálok valamit rosszul,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csinálok valamit rosszul, hogy a barátomat már nem is érdeklem?

Figyelt kérdés
Én hajlamos vagyok arra hogy magamba fordulok és esetleg szorongok, ezért már pici koromban rájöttem hogy nekem a festés (/rajzolás) az ahol mindent kiadhatok magamból és kifejezhetem az igazi önmagam. Ezért mai napig nagyon sokat festek és az a célom hogy előszőr művészetit aztán meg tanárit végezzek mert imádom a gyerekeket. Amiért sokat festek és rajzolok benne van hogy “piszkos” vagyok. És elvileg ezért nem szereti ha ölelgetem meg ilyesmi. De amúgy meg nem vagyok igénytelen, mert iskolába meg utcára szépen felöltözöm, meg ilyesmi, de festeni nyilván nem báli ruhában fogok. Teljes sminkkel meg kiengedett hajjal. De így is folyton azt mondja hogy igénytelen vagyok, mert hogy az igényesség az nem csak az hogy tisztálkodsz, mosod a ruháidat és hasonlók hanem hogy szép vagy meg minden. Csomó közös program lehetősègre azt mondja hogy hülyeség én nem jön el, ő nem akarja ezt csinálni, de persze ő semmit nem ajánl vagy talál ki ès már egy hónapja teljesen figyelmen kívül hagy és azt mondja az én hibám.

#barát #igányesség
2019. dec. 16. 09:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A rohadt életbe, hogy ilyen tehetséges, értékes barátnője van, és még megölelni is fáj?

És ezek után még magadban keresed a hibát? Ez ugye nem komoly?

Ez szerinted egy normális kapcsolat? Ahol téged csak játékbabának tart, amit bármikor elővehet, vagy félredobhat?

Ugye tudod, hogy sokan a fél életüket odaadnák egy ilyen lányért? Ugye tudod, hogy sokan nem becsmérelnének, nem tartanának igénytelennek, hanem megbecsülnék, hogy egy ilyen különleges lánnyal járhatnak?

2019. dec. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálod rosszul, hogy ez a kicsinyes pöts még mindig a barátod.
2019. dec. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A hiba nem benned van. Te sokkal értelmesebb pasit érdemelnél, aki tényleg szeret, és nem csak megtűr.
2019. dec. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem benend van hiba. Teljesen érthető amiket leírtál, és ő is megértené ha értelmes lenne. Jobb lenne már a szakítás szerintem. Te valaki olyat érdemelnél aki értékel téged, nem pedig ilyen srácot aki csak kritizálni tud.

20N

2019. dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, és sok véleményt várok még!
2019. dec. 16. 10:30
 6/21 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcs..


Ezt is te írtad ki kérdezö vagy a barátod?😂..

2019. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#6 Én is erre gondoltam:))
2019. dec. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem én írtam
2019. dec. 16. 11:28
 9/21 anonim ***** válasza:

Az első leírta amit gondolok.

Amúgy se jön be, ha valaki a nap 24 órájában csak a külsején aggódig, ne legyünk már ennyire felszínesek.

2019. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

dobk ki a pitsaba ezt a gyokeret. nem te csinalod rosszul, hanem o. nyilvanvaloan nem fogad el olyannak amilyen vagy.

"az igényesség az nem csak az hogy tisztálkodsz, mosod a ruháidat és hasonlók hanem hogy szép vagy meg minden"

tehat meg szepnek se tart teged??

2019. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!