Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mit tegyek? Barátoma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek? Barátomat annyira magukhoz láncolják a szülők, és ezt ő nem veszi észre?

Figyelt kérdés

Barátommal alig tudtunk a szünetben találkozni, és már arra gondolok, hogy a szülei nem engedik, mindig kitalálnak valami programot neki. Nekem nem mondott még semmit azzal kapcsolatban, hogy tiltanák tőlem, csak annyit hogy most ide mennek, oda mennek. Apukájával moziba, vagy más programokra, vagy anyukája talál ki valamit. Hogy most nem dolgoznak, és legyenek együtt.

Mégsem mondhatom neki, hogy miért nem szólsz, hogy már pedig te a barátnőddel szeretnél elmenni.

Úgy látom, neki ez vagy természetes, vagy nem mer szólni.

Eleve nagyon furcsa a kapcsolatunk, a szülei nem engedik, hogy esetleg velük menjek, de ugyanakkor néha-néha engedik, hogy találkozzunk. De nagyon ritkán.

Egyébként osztálytársak vagyunk, de valahogy azt veszem észre, hogy neki ez bőven elég.

De tényleg nem nagyon engedik sehova, szilveszterkor sem ment el bulizni.


2020. jan. 3. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túlságosan féltik, ezért nem engedik el sehova. Plusz sok szülő fél, hogy a gyerekük eltávolodik tőlük, szóval ez is lehet egy ok. Vagy csak simán nem szeretnék, ha a fiúk barátnője lennél. A srác meg nyílván nem ellenkezik, hisz nem akar konfliktust. Sajnos vannak ilyen szülők, én is találkoztam már jópárral. Ez ellen jobb, ha nem teszel semmit, hisz ha összeugrasztod a fiút a szüleivel, akkor a barátod is megharagudhat rád.
2020. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!