Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki hol talál új barátokat?

Ki hol talál új barátokat?

Figyelt kérdés
Tudtok esetleg jó internetes oldalt ahol lehet új BARÁTOKAT(!) találni? Mivel nincs sok szabadidőm(ergó 0 perc:D) így ez egyszerűbb lenne. Esetleg olyan oldalt ahol érdeklődés alapján is lehet barátkozni? Vagy csak randi oldalaknál vannak ilyen lehetőségek hogy beállítsam ezt? :( De ott meg nem barátot keres az ember. Rólam annyit hogy 20 vagyok, kicsit introvertált személyiségem van. Anime, netflix, xbox, lol. xd Meg edzés néha-néha ha rám jön az edzhetnék. Hol vannak ilyenek mint én, vagy hasonlóak?:D Köszi a válaszotokat előre is xd mondjuk nem muszáj hogy hasonló legyen, annál érdekesebb ha minél ellenkezőbb a másik xd

2020. febr. 3. 19:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld azt hogy először csak kimész vásárolni, szokod az embereket. Aztán ha ez már megy, akkor találj ki valami nehezebbet (pl elmész egy koncertre egyedül, ott amúgy is könnyen lehet barátokat találni és fesztiválokon is, még akkor is ha nem vagy egy extrovertált, bulizós ember) és ezt így építsd fel fokozatosan, ahogy jónak érzed. Ez nem fog gyorsan menni, de sikerülni fog, tapasztalatból tudom. Ha nem megy egyedül elmehetsz pszichológushoz
2020. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ajj, istenem. Vannak az életben barátaim, akikkel SZABADIDŐMBEN LÓGOK, meg munkanapjaimon is. De neten nincs kivel dumálni nagyon. Kösz a semmit 11/10 embernek :D
2020. febr. 4. 12:28
 13/15 A kérdező kommentje:
És nem vagyok egyáltalán durván visszahúzódó, csak idő kell mire megnyílok teljesen. Köszi mindenkinek azért a válaszokat és a tippeket :D
2020. febr. 4. 12:29
 14/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem írtad hogy az életben vannak barátaid, amúgy az interneten velük is beszélhetnél ha az a baj hogy nincs időd találkozni velük
2020. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is introvertált vagyok, nagyon nehezen nyitok más emberek felé. Annyira durván, hogy kvázi félek ráírni barátaimra, ismerőseimre (pl. FB-n). Ez még nekem is ijesztő. Is félek, hanem inkább attól tartok, hogy egy idő után nem lesz téma, amiről beszéljünk (a szia-hogy vagy-mit csinálsz kivételével), és ellaposodik a beszélgetést.


Ezt úgy próbálom kompenzálni, hogy mindenféle közösségi programra elmegyek. Évek óta dolgozom azon, hogy túllépjek az emberektől való félelmeimen.


Volt egy csomó netes barátom egy időben, amikor még tényleg nem akartam kimozdulni sehova. Ha biztos vagy abban, hogy a neten szeretnél barátkozni, akkor az érdeklődési körödnek megfelelőket válaszd. Pl., ha filmezel, ajánlom a snittet, ha olvasni is szeretsz, a molyt. Nekem netes barátaim a fórumos szerepekkel lettek, ezt is tudom ajánlani, ha érdekel az ilyesmi.


De a többiekhez hasonlóan én is úgy gondolom, próbálj meg nyitni a külvilág felé. Szerintem meg kell adjuk magunknak azt a lazaságot, hogy néha megnézzünk egy filmet vagy egy-két részt egy sorozatból. Kb. olyan szórakozás ez, mint olvasni (ha megfelelően választjuk ki, mit nézzünk). Viszont több időt száj arra, hogy a friss levegőn legyél, és prábálj meg minél több alkalmat teremteni arra, valódi, face-to-face beszélgetéseket folytass emberekkel. A hangsúly az arányokon kell legyen.

2020. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!