Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 2 hónapja megismertem 2...

Caesarsalad kérdése:

2 hónapja megismertem 2 idegen srácot, nagyon jóban vagyunk, de még sosem beszéltünk egymással. Nekem nagyon vékony a hangom, nekik meg mély, mint az állat, és attól félek, h ki fognak nevetni, vagy vége lesz a barátságunknak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon jó velük,1 évvel idősebbek nálam.

2020. febr. 5. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hogy vagy jóban olyanokkal, akikkel még nem is beszéltél??? :-O :-O
2020. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon jo veluk de meg nem szoltal hozzajuk soha?? Mit szoktatok egyutt jatszani, csendkiralyt?
2020. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami azt súgja, hogy te lány vagy, ők meg még csak a netes haverjaid és nemhogy nem beszéltél, még nem is láttad őket. Ha ennyire parázol, inkább maradjon is így.
2020. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Chatelek velük, nem beszélek. Kerlek valaszoljatok.
2020. febr. 5. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ők ilyen dolgok miatt röhögnek ki másokat, és ez az alapszinvonal, akkor meg is érdemlitek egymást.


én tuti nem tartnék szimatikusnak olyan embereket, akik másokat olyasmiért röhögnek ki, amiről az illető egyértelműen nem tehet.

2020. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Blade Bone ***** válasza:
100%
Régebben sokszor én is féltem emiatt, de azaz igazság szerintem, hogy ezt az ellenkező neműek nem igazán veszik figyelembe, van persze kivétel, de az ilyen emberek nagyon felszínesek... Szóval ha eddig úgy érzed jól kijöttetek, akkor nem lesz gond.
2020. febr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nekem is ilyen problémám van. Viszont általában nem szoktak gúnyolódni, nekem inkább a társkeresésben jelent akadályt.
2021. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!