Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lett ilyen?

Miért lett ilyen?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm aki már 15 eve a barátnőm, mostanában mindent fikáz amit teszek .Fogyózni akarok mert felszedtem jó pár kg természetesen én hulye vagyok mert akkor megint gebe leszek és az csúnya volt 170 magas vagyok és 60 kg voltam most vágyok 72.Más szinű lett a hajam mindenki dicseri kivétel ő, már vártam is, h negatív lesz.A többi barátnőm is leszólja folyamatosan ők nélkül, főleg a külsejüket, h gebek stb.Tudom nem lényeg sokaknak sőt óvodásnak tartják ha a facebook like stb mondják az emberek, de vissza tekertem egyik nap és több mint 1 eve nálam semmit nem likeol. Folyamatosan versenyezik a párjaikkal ,h az övé minden nap virágot visz és ékszereket vész neki meg egy nőnapra is ,és nelem miért nem .Mikor engem ezek nem érdekelnek és tudja, h én sose voltam anyagias.Nem tudom mitől változott meg így de néha már inkább tehernek érzem, h van mert ha beszélünk csak beszólogat es fikáz.
2020. febr. 8. 16:22
 1/1 Back Space válasza:

Ha nem tudsz beszélni vele ezekről a problémákról akkor már nem barát többé.

A 170cm-hez kell a 70kg. Fontos, hogy az idegek ki legyenek párnázva. Ne fogyj, inkább eddz a tested, formálódj. Fontos az izomzat és a zsírpárna is.

2020. febr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!