Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A briteknél be lehet illeszked...

A briteknél be lehet illeszkedni mint egyenrangú fél, vagy csak akkor fogadnak be ha szolgalelkű vagy?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Van baj.
2020. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha szolgalelkű vagy, akkor sehol sem lehetsz egyenrangú - vágod, ugye? :)
2020. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha RENDESEN tudzs angolul, van RENDES képzettséged és KÉPES vagy elfogani, hogy ott NEM MAGYAROK élnek, és NEM MAGYAR szokások vannak, akkor lehetsz egyenrangú.

Ha a MAGYAR világot keresed ott nyelvtudás és szakképzettség nélkül, akkor hiába vagy szolgalelkü vagy másmilyen, nem fogadnak el - teljesen érthetö módon!

2020. febr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok külföldi él ott, ismerős is arról számol be, hogy befogadták.
2020. febr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

A britek hűvös típusúak, ha tiszteled őket, ismered profin a brit etikettet, kedves vagy, diplomatikus és ismered profin a nyelvüket és minden szokasukat, és tiszteled a hagyományaikat is úgy szerintem van rá lehetőség, hogy el fogadjanak, de pl. a hűvös típusú embereknél nem mindig, olvastam ilyen beszámolót már, de ez nem brit területen volt, és kb. 4 év után se tudtak úgy cimbizni velük, kedvesek voltak meg minden, de nem igazán tudták megközelíteni őket barati szinten. Érzék is kell hozzá na.


Hűvös típusú ember suttogónak kell lenni bizonyos típusú és bizonyos hűvös típusú nemzetekhez, hogy elfogadjanak.


De amúgy mesélték apukámék mikor testvéremmel utaztak, hogy amikor látták a brit autósok, hogy a kamionba a kormány bal oldalt volt, minden autós segített kanyarodástól kezdve mindenben! Nagyon segítőkészek voltak.

2020. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Be, csak normálisnak kell lenni. #3-as szépen leírta. Azok az ismerőseim, akik ezt a szintet hozták, lazán beilleszkedtek, de más országokba is. Akik nem, azoknak nem ment.
2020. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6


Volt alkalmam megismerkedni az életem során néhányszor amerikaiakkal és hát valami elképesztően gyorsan össze lehet velük barátkozni, nagyon nyitott, barátságos emberek.


Míg Angliában eddig úgy tűnik, hogy az emberek fenn hordják az orrukat, ás minden arról szól, hogy ők angolok és milyen jó nekik.


Sajnos nincs jó véleményem róluk, elég undoknak tűnnek eddig. De lehet rossz helyen lakom, nem tudom.

2020. ápr. 26. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!