Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ha a volt barátomn...

Szerintetek ha a volt barátomnál van egy tárgyam, és iskolakezdés előtt egy hete rámírt, hogy ezen a héten visszaadhatja-e, de azóta nem írt, az miért van?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy azért, mert új barátnője van, és ezért nem jut eszébe?
2020. febr. 13. 23:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, mert volt hogy napokig nem keresett, de aztán ki akartam békülni vele, de nem sikerült. :( Vissza akarta már adni a tárgyat korábban, de nem engedtem, mert féltem, hogy akkor nem marad ok rá, hogy többé beszéljünk.
2020. febr. 14. 00:05
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem is döntötted még el, hogy vele akarsz lenni, vagy nélküle.
2020. febr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt párkapcsolatok kategóriába írtál, de úgy írsz, mint egy általános iskolás.

Írj rá, hogy szeretnéd visszakapni a holmidat, mikor tudnátok találkozni. Ha van barátnője, ha nincs, majd ír rá valamit. Azt gondol, amit akar. És hidd el, ha azt hiszi, hogy nyomulsz, azt fogja hinni most is, meg jövő héten is.

Látni akarod utoljára? Írj neki egy emlékeztető üzenetet, hogy arról volt szó, hogy visszaadja a héten azt a vackot. Csak egy mondat. Nem kell szmájli, meg szivecske, csak egy sor. Ne agyald túl.

2020. febr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!