Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ki a szar barát...

Szerintetek ki a szar barát közülünk, vagy ha egyáltalán egyikünk az?

Figyelt kérdés
Szóval, röviden én Linda vagyok, 26 éves, a legjobb barátnőm, szinte húgom, Bella 22 éves, ő a férjem unokatesója és 7 éve vagyunk a legjobb barátnők. Gyerekkoromban együtt nőttem fel Gizivel, de Gizivel megszűnt az a szoros barátság akkor amikor az akkori pasim (egy csókkal) megcsalt Gizivel, amit Gizi mondott el nekem. Amikor meg ismerkedtem Bellaval még inkább megtört a barátságunk Gizivel mert rá jött hogy Bella nekem sokkal fontosabb mint ő és jobban ki egészítjük egymást. Bella össze jött egy pasival aki élete szerelme, együtt vannak még azóta is, viszont amikor egy rossz időszakban szakítottak, (amin már túl vannak azóta meg is esküdtek) Gizi ki kezdett akkor Bellanak a padijaval, és be vallotta neki hogy ő mindig is ezt várta, hogy végre szakítsanak mert ő szerelmes belé. És habár mindenki számára nyilvánvaló volt hogy Bella és a pasija nagyon szeretik egymást és úgyis ki fognak békűlni, Gizi csak nyomult és nyomult és nyomult, a pasinak nos nem kellet. Végül ki békűltek Bella és a pasija. De a pasi mindent ki tálalt, hogy Gizi hogy nyomult meg minden, hogy könyörgött hogy jöjjenek össze, hogy öngyilkossággal fenyegetőzött stb, meg alsonemüs képeket küldött magáról a pasinak. Akkor még jobban megtört a barátságom Gizivel de mivel már nem volt köztünk olyan erős a kapcsolat sőt számomra már akkor közömbös volt, így hát telefonom le szedtem a fejét, meg minden de nem mondtam azt neki hogy többet ne keressen vagy ilyesmi. Azóta még néha fel hív engem Gizi, és beszélünk de én már nem keresem őt, ő számomra már közömbös, amikor viszont hív, havonta 2szer vagy 3szor vagy mikor hogy fel veszem és beszélek vele. Ami Bella barátnőmnek rosszul esik, szerinte szóba sem kellene álljak Gizivel. Én azt mondom hogy én már választottam közülük, Bella a mindenem a legjobb barátnőm, a testvérem. Gizivel meg beszélek ha ő hív, de ez már nem barátság. Én sajnálom kiadni az útját Gizinek hogy többet ne keressen. Ő úgyis tisztában van azzal hogy engem el veszített. Most az a kérdés, hogy én vagyok a szar hogy nem vagyok képes kiadni az útját Gizinek, vagy Bella a szar , hogy ilyeneket vár el tőlem? Ne kíméljetek.

2020. febr. 14. 13:37
 1/3 acelsziv ***** válasza:
100%
Óvodások vagytok...
2020. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érthető Bella hozzáállása, a tiéd nem. Mi a szent szarnak cseverészel egy olyan emberrel, aki már nem a barátnőd, aki téged és az állítólagos Bella barátnődet is átvágta?
2020. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem szar. Ilyen jelzőt, ilyen esetben fölösleges használni. Mindenki azzal barátkozik, akivel akar. Én megválogatom a barátaim, de az én vagyok.
2020. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!