Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nyugtassatok meg hogy nem...

Nyugtassatok meg hogy nem csak én vagyok így ezzel?!

Figyelt kérdés
Nagyon vágyok egy ilyen tipikus legjobb fiúbarátra. Akivel tényleg bármit meg lehet beszélni stb... Gondolom értitek mire célzok. Mindig is voltak fiú barátaim de csak ilyen haveri szinten. Olyan igazi fiúbarátom sose volt. Más is van ezzel így?

2020. febr. 12. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár én fiú vagyok, de kijelenthetem, hogy nem vagy egyedül. Nekem voltak igazi lány barátaim. Hogy miért lett vége abba ne menjünk bele, igen csúnya vége lett, de nem azért, mert bármelyikük többet akart volna. Azóta is hiányzik egy ilyen, de nem erőltetem, majd kialakul egyszer valakivel (vagy nem).
2020. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Mi meg nem vágyunk lány barátra, csak sokan elfogadják, hogy friendzone lesz a vége és a kapcsolat tartás miatt vagytok "barátok", semmi több. Vagy, ha nagyon csúnya a lány, de az évek alatt összenőttök.
2020. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd kialakul. Nekem sosem voltak barátnőim, nem jöttem ki jól a nőkkel, de ez hosszú sztori.


A munkahelyemen ismertem meg a legjobb barátomat (immár 10 éve) és azóta is tart. Inkább már családtagnak számít. A férjemmel is jól kijönnek, én is bírom a párját, szóval négyesben is szoktunk találkozni.


Igazi barátot (nemtől függetlenül) nehéz találni, szóval nyugi, majd kialakul.

2020. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy meleg fiút. :D
2020. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, megfontolom :D

Köszönöm a válaszokat, nem erőltetek semmit, mert tudom hogy abból semmi jó nem lenne, szóval reménykedek hogy majd esetleg kialakul. És köszönöm a fiű szemszögű válaszokat is.

2020. febr. 12. 13:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is akartam mindig egy legjobb fiú barátot.

Óvodában volt is, de nem tartottuk a kapcsolatot, így vége lett. Akkoriban sok fiúval barátkoztam, több fiú barátom volt mint lány.

Most meg csak lány barátaim vannak.

2020. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, vagyis már inkább férfi, de mindig is volt legalább 1 nagyon közeli lány barátom, de az a tipikusan filmes, bármikor átmegyünk a másikhoz, legjobb ellenkező nemű szigolúran plátói viszony még soha sem.


Arra én is vágynék.

2020. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem semilyen fiúbarátom sincs. Mondjuk nem is nagyon igénylem őket. :)
2020. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!