Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan gondoljátok a...

Ti hogyan gondoljátok a leírtakat? Tényleg véttetem?

Figyelt kérdés
Van egy baráti házaspár. A pasi 53 a nő 50 éves. Kb 25 éve házasok. A nőnek az anyukája mesélte, hogy a lányának a mostani férje előtt szintén volt egy komoly udvarlója. Egy katona. Sokszor járt hozzá, de végül is máshová kerültek egymástól. Egy baráti beszélgetés alkalmával a párom mindezt felhozta a nőnek, csak úgy, poénból. Rá pár napra, a nőnek az anyukája elkapott és lebarmolt az utca kellős közepén: miért mondtuk el ezt a lányának a férje előtt. Mint kiderült a férje nem tudott erről, és nagyon kellemetlenül érezte magát a nő, hogy mástól tudja meg a férj mindezt. A hab a tortán, hogy a nő lecseszte az édesanyját, hogy ilyen dolgokat mesélt nekünk. És még az édesanyja a fejemhez vágta, hogy kénytelen megszólni bennünket emiatt..és vegyük tudomásul, hogy ők házasok. Nagyon-nagyon felkaptam hirtelen a vizetés annyit mondtam, hogy nekünk ezt honnét kellett tudni, hogy ők nem beszéltek erről a dologról, ennyi év házasság után? Egyébként is mi a szégyelni való benne, hogy volt egy másik udvarló, amikor még a férje nem volt a láthatáron? Utólag tudtam meg, hogy a férj nem mondott rá semmit csak mosolygott. Mindez a lebarmolás szilveszter napján történt, beteg is voltam stb. Emiatt mégjobban.
2020. febr. 15. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Pletykások vagytok, olyanba ütitek orrotok, amihez semmi-de-semmi közötök. Röviden: keveritek a xart,


Büdos az, akit lexarnak.

Büdösebb az, aki lexarja a másikat.

Mindkettejüknél büdösebb az, aki keveri a xart.

.

"nekünk ezt honnét kellett tudni, hogy ők nem beszéltek erről a dologról, ennyi év házasság után"

SEHONNAN, mert semmi közötök hozzá!

2020. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kései Sirató ***** válasza:

Nem, nem vétettem.

A nő anyja tudatlan, szerencsétlen. Érzelmi intelligenciája nincs, de persze a nőnek sincs.

2020. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kései Sirató ***** válasza:
Akarom mondani , nem vétettél.
2020. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Azért komoly tahónak kell lenni ahhoz, hogy felhozd valakinek a párja előtt, hogy ki kezelgette egy időben az asszonyt.
2020. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

Sosem kellene barátnak ilyenek mint ti.

Aki POENbol visszamongja azt amit mástól hall.


Ismerem az ilyen embereket, aki a pletykákból poént csinál,jelezve, hogy ezt is tudom rólad.

Mindegy is mi a téma.

2020. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem is ti vagytok a tahók a pároddal. Mi van akkor, ha nem mondta el a férjének? Honnan tudod, hogy nem valami nyomós oka volt rá, hogy ne beszéljen neki róla?..
2020. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!