Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lehet ez? Új suliba...

Miért lehet ez? Új suliba kerültem továbbtanulás miatt, és az első emberrel, akit ismertem összevesztem

Figyelt kérdés
Eleinte tök jókat beszélgettünk, viszont egy idő után féltűnt, hogy mintha megpróbálna mindig elkerülni. Rákérdeztem, hogy mi ennek az oka, és azt mondta, hogy nagy lett az arcom, holott én nem érzem úgy, hogy nagy lenne. Mivel neki sokkal több barátja van, mint nekem, ezért egy csomó másik emberrel is megutáltatott engem. Mióta ezt elmondta, azóta köszönőviszonyban vagyunk. Hogyan kéne kibékülni vele? A tanácsokat előre is köszönöm!

2020. febr. 18. 21:25
 1/2 Blade Bone ***** válasza:
100%
Ismerkedj másokkal is szerintem, mert nem biztos, hogy elsőre jól döntöttél, sőt, ebből inkább én azt gondolnám, hogy valami nem oké ennél az embernél...
2020. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ne is próbáljak meg kibékülni vele? Ő volt az első ember, akit ismertem az osztályból, és nem szeretném, hogy azt a 3 évet így töltsük végig :(
2020. febr. 19. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!