Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám esetleg “lerázni”?

Hogyan tudnám esetleg “lerázni”?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nem rég ismertem meg, mások által. Segítettem neki beilleszkedni egy közösségbe, ahol elég sűrűn találkozunk. Szóba jöttek a múltban lévő hamis barátnők, csalódások.. a problémám az, hogy ő rávágta, hogy lesz az én barátnőm és minden nap keresni fog stb.. így is lett. Keres. Viszont én ezt nem szeretném. Úgy érzem, hogy ez számomra teher. Hogyan tudnám esetleg úgy “leépíteni”, hogy ne legyen sértődés és ő se küldjön el a p*csába? Elég karakán stílus.. előre is köszönöm!
2020. febr. 21. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy egy batátság nem ugy müködik hogy az egyik eldönti. Én amúgy mostcépp azon gondolkozok hogy tudok boltba eltűnni két vadidegen nő elől mert mindig mikor meglátnak egyfolytában ezt mondogatják a hátam mögött hogy nem jó, nem jó nem jó. Először vagy 50x elismételte én meg csak nézek értetlenül hogy mi bajuk nem is ismerem őket de kezd már nagyon kellemetlen lenni és unalmas. Szóval legalább te tudsz szólni én hogy?
2020. febr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Mit jelent az, hogy keres? Legyél vele hűvös, ne menj vele együtt sehova, a beszédbe elegyedést szabd szűkszavúra és mosolytalanra. Mért baj az, ha elküld a p*-ba? Te is oda kívánod, nem?
2020. febr. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
"ne keress, mert teher" - nehéz őszintén, tapintatosan megmondani. Az fontos lenne, hogy indulatmentesen történjen a kommunikáció.
2020. febr. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!