Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tartsam meg, az interne...

Hogyan tartsam meg, az internetes barátokat?

Figyelt kérdés

Igen, bármilyen fura, de ezlenne a kérdésem..

Hiába találok magamnak lány/fiú barátot az interneten, 1-3 nap alatt kifogyok a témákból, és szép lassan elidegenedünk egymástól. Mert ilyeneket, hogy hogy telt a napod/mizu/micsi lehet kérdezgetni, de egyrészt baromi ciki, hogy ezeket mindennap megkérdezzem, a másik meg hogy ír rá valamit, énis, és megint kínos csend. Plusz ami zavar, hogy ha én nem írok, akkor ők ugyan nem írnak rám, az esetek többségében..

Sok barátomnak vannak lány barátai az ország másik végéből, és akár 5-6 éve tudnak beszélgetéseket folytatni...

Én vagyok ennyire debil, és ennyire nem tudnék barátkozni az interneten? És ez nagyon rossz, mert szeretnék én beszélgetni, de mi a (...) kérdezzek, milyen témákat vessek fel, hogy jó beszélgetések alakuljanak ki? Mert 1-2-3 napig tudok beszélgetni, de utána egyre nehezebb, míg végül az egész átmegy valami erőltetett kellemetlen vergődésbe. Köszönöm a válaszokat. 18/F



2020. febr. 22. 03:23
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Keresd őket azért, hogy időnként élőben találkozzatok, nézz ki helyszíneket, szervezz programokat, hívd el őket.
2020. febr. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer nincs közös téma kár erőlködni. Olyat keress akivel van. Egyféle suliba jártok, ugyanazt tanuljátok, ugyanaz a hobbitok, ugyanolyan zenéket-filmeket szerettek, bármi. A többi majd kialakul
2020. febr. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a kozos elmenyek melyitenek el altalaban kapcsolatokat. A netes potyoges tehat soha nem tud igazan elmelyulni, ezert sorsszeruen sorvad el. Probalkozhatsz de ez tapasztalat es evidencia.
2020. febr. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Ne hasznald a barát szòt ha nem tudod mit jelent...
2020. febr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én se tudok haverkodni neten. Eddig főleg itt próbáltam, kb ez lett a vége amit írtál is. Amuyg nem kell minden nap kérdezgetni, legjobb haverok is vannak, hogy 2-3 naponta dumálnak. Vagy elmennek beülnek valahová, megisznak valamit, ott meg úgyis lesz dumálni, ott gázabb a csend mint üzenetben XD Attól függ milyen beszélgetéseket akarsz. Ha csak úgy általánosságba, akkor több a lehetőség, ha nagyon mély érzelmi meg nemtom milyen dolgokról, azt ne a neten keresd.

19F

2020. febr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha közel lakik, kérdezd meg, van-e kedve bedobni veled egy sört. Lányokkal viszont ez nem egyszerű. Ha nincs közös téma, akkor én hagynám az egészet.
2020. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na hát ez nekem se nagyon szokott sikerülni, de azért megpróbálok segíteni. Ha vannak közös érdeklődési köreitek, akkor arról lehet akár beszélni, illetve történik veled valami napközben, akkor ráírsz hogy képzeld mi történt stb... Vagy esetleg meselt valamiről neked előző nap hogy történik vele valami, akkor rákérdezel hogy azzal mizu van, ilyesmik. Remélem valamennyit tudtam segíteni, bár én se tudtam általában megtartani azokat az embereket akiket interneten ismertem meg.
2020. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!