Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti tartanátok olyannal a...

Ti tartanátok olyannal a barátságot aki formulárisan tàrsalog ujabban azaz nem mint baràt/bizalmas?

Figyelt kérdés

Gyerekkori baràt. Neha elkerültünk egymastol suli/költözések stb de több évek mulva is mindig ott folytattuk ahol abbahagytuk.

Kb mint vmi testvéri kapcsolat olyan lett.


Neha elkövetett olyan dolgokat amikért megutàltam pl nös gyerekes ffiak elcsàbitàsa, r.bancos fotok a neten szinte égtem hogy ö az ismerösöm, de en sem vagyok egy angyal mindenkinek vannak korszakai. Elfogadtuk egymast olyannak amilyen es kèsz nem kritizàlunk nem szolunk bele egymàs eletébe.


Viszont nemrèg ota valahogy semmit nem lehet vele beszélgetni.

Mindenre közhelyekkel reagal pl minden rendben van boldogok vagyunk. Es ennyi. En nyugtàzom. Es vagy en beszelek magamrol tervekröl celokrol vagy barmiröl amiröl baratok szoktak, vagy mivel nekem ez ujabban kellemetlen hogy en megosztom vele a dolgaim, ö meg nem, igy inkabb kihagyom.


Amikor ràkerdezek beszelek vele, azt mondja nincs semmi baja, nincs semmi.



Igazàbol ott tartok hogy nem tudok vele miröl beszelgetni igy. Mivel mintha nem nyilna meg akkor en valahogy szinten nem tudom megosztani azt hogy velem mi van, kialakul egyfajta kènyszeres formularis tàrsalgàs pl hogy vagytok jol es ti? Mi is köszi. Tipusu.


Egyetlen egyszer keresett miota ez van mert a segitsegem kellett valamihez de akkor is ezen kivül amiröl beszelt, megvagyunk minden jo. Es ennyi.


2020. febr. 25. 06:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lelkileg nehéz időszaka van vagy nem tudom... Én egyszer rákérdeznék mi a baj aztán nem firtatnám. Az is lehet, hogy egy idő után ismét elkezd nyitott lenni. Formális kommunikációval is fenn sikerült tartani 10 évig netes barátságot, de ha a másik oldalról semmilyen érdeklődést sem tapasztaltam, akkor egy idő után nem írtam - és mivel nem kerestem: elhalt az egész kapcsolat.
2020. febr. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a barátság kifulladt. Van ilyen.
2020. febr. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10%
Hááát, ha velem is a római jogban szereplő praetori eljárásnak megfelelően beszélgetnél, én is megfontolnám, hogy barátkozzak-e veled a jövőben!
2020. febr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!