Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy férfi milyen indíttatásból...

Egy férfi milyen indíttatásból mesél el bizalmas dolgokat egy számára majdnem idegen nőnek?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy majdnem idegen,hogy kb 1 hete dolgoznak együtt. És a bizalmas dolgok elmeselese után megkér hogy ez maradjon köztünk. Ezzel mit akar a tudtomra adni? Ismeretlenül is megbízik bennem? Vagy szimpatikusnak talál? Esetleg más?
2015. nov. 15. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
vagy ismeretlennek egyszerűbb kiönteni a lelkét
2015. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az embereknek sokszor nehezére esik magukban tartani a problémáikat, vágynak arra, hogy más is meghallgassa őket. Idegeneknek sokszor könnyebb mesélni ezekről a problémákról, mert legalább nem lesz nagy baj belőle, ha kínosan sül el a dolog. Valamennyire biztos szimpatikusnak talál emberileg, ha téged szemelt ki e célra.
2015. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mással is így van e vagy csak veled. Van olyan ember aki könnyen megbízik szinte bárkiben. Ha viszont csak benned bízik ennyire meg, akkor az lehet azért, mert tényleg szimpatikusnak,megbízhatónak talál, és szüksége volt valakire akivel beszélhet. Ha az esetleg más alatt azt érted, hogy így próbálhat közeledni feléd azt nem hiszem hogy reális lenne, mert hát ki próbálna így felszedni valakit? Persze ha később jobban megismeritek egymást akkor lehet belőle valami, még ha eleinte nem is ez volt a cél :)
2015. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak velem ilyen bizalmas,nincsen más akivel szintén. Viszonzás képpen én is megbíztam benne és meséltem olyanokat amiket másnak nem hiszem hogy elmondanek.
2015. nov. 15. 19:47
 5/15 anonim ***** válasza:
Mit mesélt? Esetleg azt, hogy nagy gáz van a házasságával? (Csak találgatok.) Ha igen, akkor fel akar szedni, az volt a bevezetés.
2015. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát hasonló a személyiségetek és jól megértitek egymást mondjuk. Néha jól esik csak úgy beszélgetni egy jót valakivel, nem kell mindig azon gondolkodni hogy miért :)
2015. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
csak azt akarta hogy kiszivárogjon és ne tőle induljon a munkahelyi pletyka
2015. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem irnam ki ide hogy miket mondott el. Megígértem hogy köztünk marad. Több féle dolgokat is mondott. A kérdés az volt hogy milyen indíttatásból mesél el bizalmas dolgokat?
2015. nov. 15. 20:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínűnek tartom, hogy az indíttatás nem más, minthogy valakinek kibeszélhesse magából ezeket a bizalmas dolgokat, mert belülről nagyon feszítik mindezek és ki kell adnia valakinek mindenképpen, nincs más lehetősége. Nyilván, hogy szimpatikus vagy neki és úgy gondolja esetleg Te megértenéd Őt és nem élnél vissza a bizalmával. Tehát előljáróban, ismeretlenül is bizalmat szavazott számodra.
2015. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem ne képzelj ebbe semmit. vannak olyan energiavámpírok, akik az újakra ráragadnak, és lelki szemetesnek használják őket. A többiek azért nincsenek az ilyen emberrel jó viszonyban, mert már kiismerték, és idegesíti őket a beszédkényszere meg hogy állandóan mások nyakára jár a magánéletét megbeszélni, és menekülnek tőle. ezért az ilyenek mindig az újakra harapnak.
2015. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!