Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jàrtatok mar ugy hogy barátok...

Jàrtatok mar ugy hogy barátok kiffaggatnak a magánéletedröl de forditva nem osztanak meg semmit veled?

Figyelt kérdés
Ez mitöl lehet?
2020. febr. 25. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Elöször is a magánéletelemröl nem beszélek kivülállókkal.

Másodszor egyoldalú bizalmasságba nem megyek bele.

2020. febr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azért a barát nem épp kivülálló katgória

persze ha kölcsnös.

2020. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Csak az aljas érdeklődik magánéletemről - és a hülye tárulkozik ki.
2020. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Jártam. Régen. Szerintem az ilyeneket hívják élettapasztalatnak.

Tanultam belőle, azóta nincs ilyen. Nincs ezzel sok baj, az ember változik fejlődik, idővel óvatosabbá válik.


Nem tudom mitől lehet. Másoknak más az értékrendje, mások a normáik. Lehet, jobban szeretnek "nyeregben lenni" dominánsabbnak lenni egy kapcsolatban , attól, hogy ő bizalmasabb infókat tud bárki másról, mint amit róla tudni lehet.

Ilyenek után azért mérlegre kell tenni azt is, mennyire barátság ez ebben a felállásban.

2020. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdeztél tőlük bármit?
2020. febr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amit kénylemetlen megosztani,a zt ne oszd meg azt annyi :D De aki faggat abban eleve nem bízol annyira, illetve van ami tényleg szimplán magánügy. Pl hogy mit csinálsz a pároddal az gáybana z a haverokra sem tartozik...
2020. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ilyenek hogy ki a pàrod, neve hol dolgozik kerdezik viszont forditva ök titkoloznak, hova akarsz menni mit tanulni még, engem faggatnak hogy mit akarok de forditva ködösitenek, vagy adott problemak amikben véleményüket vàrod, ezzel szemben ök mindig csak annyit mondanak velük minden rendben igy közhellyel, es semmi egyebet részleteset
2020. febr. 25. 11:35
 8/9 A kérdező kommentje:
Pont mint ahogy munkahelyen kollegak. Csak epp baràtoktol nem ezt vàrnàm.
2020. febr. 25. 11:37
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Csak epp baràtoktol nem ezt vàrnàm."

Ez bizonyíték arra, hogy nem is azok.

2020. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!