Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ha veletek intenzíven...

Lányok, ha veletek intenzíven barátkozik egy férfi, de nem flörtöl csak barátkozik (gyakran keres, kedves nagyon, érdeklődik stb) ti mire gondoltok?

Figyelt kérdés
Ha tipikusan nem az a mindenkit megdugok férfi lenne ő?
2020. febr. 25. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Hát...örülök neki :D Jobbna megy a férfiakkal való beszélgetés, mert a tech a filmek a mobilipar, a kamerák jobban érdekel mint a körömlakkok...
2020. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1# de imádom amikor pont nők mondják a legszexistább szrsagokat...
2020. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, akkor örülök neki.

Ha nem, akkor igyekszem lerázni.

2020. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Álszentség, ha nem arra gondolnak egyből, hogy nem jönnek be az adott palinak. Én is többször voltam már ilyen közvetlen, egészséges keretek között majd megkaptam, hogy sajnálja, de van barátja. Én meg csak kamilláztam, mint hal a szatyorban, hogy mire fel gondolják egyből közeledésnek a közvetlenséget? :D
2020. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A rossz tapasztalatok, 4-es :)


Én sajnos már bárkiről azt gondolom, hogy fel akar szedni. Bárkiről. Férjezett nő vagyok, mégsem volt egyetlen olyan férfi ismerősöm sem még, aki ne próbált volna felszedni előbb-utóbb. Volt, aki két év után jött rá, mennyire belém van szerelmesedve, volt, aki előbb, sőt, a kedvencem az volt, amelyik tudtomon kívül elvitt randira. Közös baráti társaságban voltunk, még viszonylag friss volt az ismeretségünk de képben volt vele, hogy házas vagyok meg minden. Miután chaten kb. egyszerre kezdtünk el panaszkodni rá, mennyire unatkozunk és senki nem ér rá sehova menni, hát elmentünk ketten bárba - ha jól emlékszem még el is hangzott a "baráti összeröffenés". Baromi jól elvoltunk, aztán elkövettem azt a szarvas hibát, hogy az utolsó sör után elszaladtam mosdóba. Míg elvoltam, kifizette a számlát és nem engedte, hogy odaadjam a pénzt vagy megnézzem a blokkot, szóval ragaszkodtam hozzá, hogy legközelebb visszahívom, nálam ez bevett gyakorlat volt akkoriban, szóval még gyanút sem fogtam igazán. Egészen addig, míg később chaten meg nem sértettem egy ártatlan haveri élcelődéssel az önbecsülését és nekem támadt, hogy ugyanolyan kva vagyok mint a többi, direkt meghívattam magam vele, játszottam vele, kihasználtam stb. stb., majd letiltott mindenhonnan. WTF? Nem sokkal utána sikerült szétbomlasztania a társaságot is, azóta nem próbálkozom tovább férfiakkal barátkozni, ami komoly probléma, mert a nőkkel alapból nem jövök olyan jól ki. Na puff.

2020. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 igazából ez a sok mániákusan kudarckerülő pasi miatt van, akik képesek bármilyen szituációban megmagyarázni, hogy miért nekik van igazuk és miért a másik a hibás, ők pedig sosem. Nyilván nőkben is van hasonló, szerintem nem az ember nemétől függ a dolog, de most a kérdésben a férfiakról volt szó, úgyhogy róluk írok. Kb 16 éves kor után nagyjából minden lánynak volt tapasztalata olyan csávókkal, akik egyértelműen nyomultak, nem titkolták, hogy bejön nekik az adott lány, elutasítás esetén viszont gyorsan előhúzták a "höhö te komolyan azt hitted, hogy tetszel?? Olyan ronda vagy, hogy akkor sem kellenél, ha fizetnének, csak megsajnáltalak úgyhogy gondoltam jófej leszek veled" kártyát, hogy ők jöjjenek ki jól a szituációból. Egy idő után az embernek rohadul elege lesz abból, hogy mások jellemhibái miatt állandóan ő van lesajnálva, megszégyenítve és hülyének nézve, úgyhogy vagy elkezdi pár szó után elhajtani az összes pasit és barátságra sem ad lehetőséget, vagy annyira bizalmatlan lesz, hogy annak sem ad esélyt, aki tényleg szeretne tőle valamit még akkor sem, ha amúgy neki is bejönne az illető.
2020. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eleve távolságtartó vagyok mindenkivel, úgyhogy nem sokáig akarna velem próbálkozni. Így csak arra gondolnék, hogy oh shit here we go again... 🤷‍♀️
2020. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem eppen aktualis,munkatarsam egy haromgyerekes ferj,4 honapja vagyok a cegnel de intenziven a pasi csak 2-3 hete kezdett erdeklodni irantam,ismerkedes cimszo alatt. Menjunk fel minden nap kettesben kavezni a kajaldaba,stb stb. De persze valtig allitja hogy neki nem jovok be,holott par hettel ezelottig harom szonal tobbet nem beszeltunk. Akkor most mi van?
2020. márc. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!