Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van fantázia...

Szerintetek van fantázia ebben a csatornában és érdemes továbbra is foglalkoznom vele? Inkább zenei csatorna saját zenékkel! (ez nem reklám csak véleményt várok)

Figyelt kérdés
[link]

2020. febr. 26. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
te rappelsz benne? neharagudj csak bele-bele tekertem, így nem tudom. de a rap rész borzalmas :( viszont ha neked jól esik csináld, fejlődni pedig csak úgy lehet ha csinálod
2020. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a csatorna egy nagy katyvasz.


Mi itt a koncepció? Mi a csatorna témája?


Saját rap, narráció nélküli, kritika videó, random nemtommi. Ez az égész egy nagy vegyesfelvágott. Annyira akar szólni mindenről hogy végeredményben nem szól semmiről.


Ez így ebben a formában teljesen gagyi és vállalhatatlan.


Ezt ne vedd támadásnak, csak a személyes véleményem.

2020. febr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem
2020. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A minőség nem túl jó, nem csak a csatornát kellene fejleszteni, hanem saját magad is, de én a helyedben ezt elvinném a paródia irányába, úgy jobban üthet, mondjuk van (volt) már ilyen "együttes" úgy hivják őket, hogy BELGA..


Legalább csinálsz valamit, addig is fejlődsz..

2020. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted csináld,leginkább csak úgy tudsz el érni eredményeket az életben szerintem ha csinálod, fejlezted saját magadat és most jelen esetben a csatornádat is,ha például 3-4 év múlva sem halad sehova sem a csatorna akkor lehet azt mondani hogy nem jött be,mindenkinek más tetszik ezért is ennyire szuper ez a világ, adj magadnak lehetőséget, erőt és ha szereted csináld aztán ha meg unod akkor abba hagyod, de ha szereted és örömet okoz hajrá, ki tudj később pénzt is kereshetsz vele, legfontosabb ne a pénz motiváljon, sok sikert, hajrá.
2020. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!