Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek a bunkók vagy a...

Szerintetek a bunkók vagy a kedvesek vannak többségben?

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
A bunkók. Egyszerű megfigyelésre alapozom, az utcán megfigyelve az emberek viselkedését. A felük kb bunkó. A maradék kétharmada közömbös. A többi kedves, de maguktól nekik is csak a fele mutatja ezt ki, nagyon kevesen vannak akik maguktól kedvesek minden ok nélkül.
2020. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 Abból, hogy valaki elsétál melletted honnan tudod 100%-ra megállapítani, hogy bunkó? :D

Nekem is van egy járási stílusom meg ilyenek, amik miatt sokan gondoltak már bunkónak, aztán kiderül, hogy tévedtek. Erre alapozni butaság.


Egyébként a kedvesség relatív és nehéz leszűrni 1-2 percből, hogy valójában ki, milyen. Sokaknak csak álca a bunkó modor.

2020. márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2


Az emberek többsége gyengeségnek tartja sajnos a kedvességet és szigorúan elítéli.

A bunkóság meg szerintük maga az erő kifejeződése.

Ezért ez a felállás véleményem szerint.

2020. márc. 1. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Senki sem 100% bunkó mindig, minden helyzetben, mindenkivel, szándékosan, úgy hogy mindenki egyhangúan bunkónak veszi a viselkedését. Ugyan így a kedvességgel is. Így nem lehet megállapítani, melyikből van több.

Ebben a helyzetben így viselkedik, abban máshogyan. Ezzel az emberrel kedves, ezzel bunkó, a másikkal csak azért kedves, mert el akar érni valamit, de te ezt mondjuk nem veszed észre, van olyan, aki bunkó, mert a másik kiprovokálta...Minden eset más és más, nem lehet beskatulyázni mindent abba hogy "kedves" és "bunkó".

2020. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kedvesek. Az emberek többsége kedves, csak egyesek nem tudnak másokat megszólítani sem és olyan dolgokat várnak Másoktól, gyakran idegenektől, ami egyáltalán nem kötelességük.


Aztán csodálkoznak, ha az illető kikéri magának vagy nemet mond... Pedig teljesen jogos.

2020. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy bunkó meg kedves. Minden ember egyszerre bunkó is meg kedves is, az hogy veled hogy viselkednek sokszor rajtad is múlik illetve azon, hogy nekik milyen a napjuk(amit te a kedvességeddel jobbá tehetsz így a következő emberrel már ők is kedvesebbek lesznek).

Ha pozitívan állsz az emberekhez akkor ők is úgy fognak hozzád vagy legalábbis a tőlük telhető legjobb arcukat fogják mutatni.

2020. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a többség inkább csak közömbös. Az egy dolog, hogy a tömegben hogy viselkednek, de abból még nem lehet kikövetkeztetni, hogy a magánéletben milyenek. Én amúgy meg szoktam lepôdni, hogy milyen kedves is vannak. Meg persze azon is, hogy milyen bunkók is.
2020. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bunkók tábora egyre bővül.
2020. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!