Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt, esetleg most van olyan...

Volt, esetleg most van olyan időszak az életetekben, hogy kb az összes barát, ismerős elmegy külföldre? Hogy szokjátok ezt meg?

Figyelt kérdés
Jo, nyilván nem az összes, csak sok és pont olyanok is, akik nagyon közeliek :/
2020. márc. 6. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Felkerestem öket (facen telon stb)

Es rajöttem csak engem erdekeltek ök, forditva senki nem halt bele hogy nincs velem kontaktja, kelletlenül vàlaszolgattak, vagy csak szimplan nem is volt jo vele üzengetni, rajöttem arra hogy valahol tulisteníthettem a barataim vagy en kepzelhettem bele tul sokat a korabbi kapcsolatokba vagy csak nekem hianyoznak ök es forditva ez nincs igy.


A legnagyobb pofon nekem az volt, hogy akit szinte imadtam es izzadva nyomozva talàltam csak meg vègre valahàra, ugy örültem!, nagy döbbenetemre kiderült, hogy amugy ö keményen utàl engem es megbeszelni sem lehet vele mert totalisan csölàtàsu. Amit a fejebe vett az ugy van.

2020. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan nem a külföldre költözés miatt, de az elmúlt időszakban az én régi baráti köröm is eléggé leépült, csak néhányan maradtak meg a sulis ismerőseim közül.


26/F

2020. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmm.. Ez szomoru, amit irsz. És egyben érdekes is, sok olyan törtenetet olvastam, ami ennek ellenkezője, vagyis hogy aki kivándorolt, panaszkodott, hogy az itthoni barátai elfelejtették őt, elkoptak, stb.
2020. márc. 6. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én korabbi barataim mind happyk.
2020. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nalam most mindenki szetszeledt, de elfogadom annak, hogy ez az elet rendje.

Ha valakinek hianyzom..keres. Ha valki hiányzik..keresem

Manapsag barkit el lehet erni pillanatok alatt. Kiveve azt, aki nem akarja. Es lesz ilyen.

2020. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!