Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elmennétek a barátotokhoz...

Ti elmennétek a barátotokhoz ha így hívna meg?

Figyelt kérdés
Van 2 barátom együtt élnek, és amikor áthivnak bulizni mindig csak mi 3man vagyunk. A hétvégére most úgy hívott el az egyik hozzájuk, hogy ha senki nem megy át hozzájuk (más barátaik) akkor mehetnék megint én.

2020. febr. 28. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy milyen "más barátokról" van szó. Vannak olyan emberek, akik többféle társaságban is megfordulnak, nyilván nem fognak olyan emberek közé hívni, akikkel nem lenne közös témák vagy nem éreznéd jól magad. Lehet, hogy a másik társasággal pl nem szokták annyira elengedni magukat és csak lazán, személyesebb témákról beszélgetni, mint veled. Lehet, hogy a másik társaságnak totál más az érdeklődése, mint neked, vagy más korosztály, vagy a kollégáik, rokonaik, vagy a volt osztálytársaik, vagy a gyülekezeti társaik, vagy mittudomén milyen társaság, aminek te nem vagy tagja, de ettől függetlenül még téged is kedvelnek. Ebben az esetben szerintem érthető, ha ezt mondják, én nem sértődnék meg, nem is szívesen mennék olyan társaságba, ahol csak 1-2 embert ismerek.

Ha viszont úgy értik, hogy "ha más nincs, akkor te is jó leszel", akkor ez egyértelműen bántó, én a helyedben nem mennék.

2020. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen neműek vagytok? Lehet, hogy most máshogy akár "bulizni" de gondolom nem lep meg, hogy egyből erre gondolok.

Milyen a viszonyotok egymással?

2020. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam ott úgy, hogy a másik társaság is ott volt (2 ember) és nem éreztem jól magam miattuk. Ha ők nincsenek ott akkor nagyon jó minden. A kapcsolat nagyon közvetlen, igazi baráti viszony, nincsenek titkok, semmi se ciki egymás előtt, mindig számítunk egymásra stb
2020. febr. 28. 12:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked most tulajdonképpen az a problémád, hogy nem akarnak olyan társaságba erőltetni, ahol nem érzed jól magad - és nem akarják rontani a hangulatot veled abban a társaságban sem -, vagy az a gond, hogy mással is mernek érintkezni és nem körülötted forog a világ?
2020. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bevesznek harmadiknak.
2020. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért hívtak így meg mert olyanok mennek akikkel te nem érzed jól magad.
2020. febr. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!