Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem ha a volt...

Ne bizz senkiben! kérdése:

Mit kéne tennem ha a volt legjobb barátommal már nem vagyunk joban de nekem meg hiányzik, de ahogy észrevettem neki nem hiányzom?

Figyelt kérdés

Ráadásul osztálytársam szoval minden nap látom. Igaz amúgy én szálltam ki a baratsagunkbol de ha valakivel nagyon joban vagy és egy idő után leszar meg lecserél másokra az azért nem esik olyan jol.

Szoval nem tudom h hogyan tudnam elfelejteni foleg így h az osztálytársam..



2020. márc. 12. 16:38
 1/4 Envagyok Bozsi002 válasza:
Keress uj baratokat vagy probald meg megbeszelni vele a problemat
2020. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen jo lenne ha megint joban lennénk de én vagyok az akit lecseréltek és leszartak és igen én vagyok az aki ki szállt a baratsagbol és ő ezt elfogadta nem tett érte semmit h mi újra baratok legyünk, sőt szerintem meg örül is neki szoval nem ertem mert nekem kene beszélnek vele ha ő nem akar?
2020. márc. 12. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit lehet ilyenkor tenni, probalj uj baratokat szerezni es igy elfelejted szep lassan!

De hallod én is pont ebben a helyzetben vagyon jelenleg :oooo és nekem is hiányzik

2020. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na akkor sorstársak vagyunk
2020. márc. 27. 04:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!