Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek sem kellene...

Szerintetek sem kellene komolyan vennem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki nő. Felnőtt, húszas éveikben járunk, én férfi vagyok. Egész jól összebarátkoztunk, állítólag nagy barátja vagyok neki, mégis mindig leráz, nem ér rá, amikor találkozni szeretnék, több esetben megbeszélt időpontot mond le az utolsó pillanatban.Ha szóváteszem neki, nagyon mérges lesz. Úgy gondolom, nem tekint igazi barátnak, csak amolyan lelki segély vagyok neki, amikor éppen arra van szüksége, de ez így nekem nem fer.Szerintetek hagyjam a francba?
2020. márc. 15. 07:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én nem tapadok, de úgy gondolom, hogy egy barátság akkor működik igazán, ha mindkét fél hozzájárul a dolgokhoz körülbelül ugyanolyan mértékben. Az nem működik, hogy az egyik ember meghallgatja a másikat, de a másik nem hallgatja meg.
2020. márc. 15. 08:46
 12/12 anonim ***** válasza:
Attol még meglehet hogy nekisok vagy. Csak sokan egoistàk es az màr nem erdekli a masik mit erez.
2020. márc. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!