Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jobban kedvel,...

Szerintetek jobban kedvel, mint egy barátot?

Figyelt kérdés

Ez kicsit (inkább nagyon) hosszú lesz, de próbálom sűríteni😅 köszönöm mindenkinek, aki elolvassa és ír valamit!

A fiú, akiről szó van, gimi eleje óta osztálytársam. Mindig is jóban voltunk, de sulin kívül nem volt még közös programunk. Ha az órarend hagyja, egy busszal megyünk és első években mindig végig beszéltük az utat, ő én meg az egyik legjobb haverja. Aztán én közben jóban lettem egy felsőbb éves lánnyal, utána mindig együtt ültünk, de közben a két fiú is mindig a közelünkben ült.. És mindig ez a fiú ül le előbb. Mostanság is beszélünk a buszon, de már nem annyit. Viszont a lényeg: elől ülök a suliban, míg ő hátul és akárhányszor elmegy előttem mindig vagy rám vigyorog, vagy vág egy vicces arcot és ezt mással nem teszi meg. amikor beszélünk mindig érdeklődő és figyel rám ,meg mindig emlékszik arra, amit mondtam. Ha izgulok nagyon aranyosan reagál, poénkodik és elég sokszor olyanokat is mond, hogy "qurva ügyes vagy, abszolúte felesleges izgulni", "olyan vagy, mint egy gép. hihetetlen a szorgalmad".

Egyik órán pont úgy ülünk, hogy szemben van velem, mellette meg egy olyan lány van, aki rá van akaszkodva és flörtöl vele, még úgy is, hogy van pasija.. rá szokott szólni, de ha a csaj odabújik nem löki el vagy valami, meg beszél vele, de látszódik, hogy neki ez kényelmetlen kicsit.. nyílt titok, hogy kavartak régen. viszont a srác néha tapizza ennek a lánynak a haját, közben meg engem néz vigyorogva.

Ezeken az órákon nagyon sokat beszélünk és mindig nézi a reakcióm, meg ha mosolygok ő is ezt teszi.

Viszont most jön a "de" rész...

Egész sokat jár buliba, bár kavarni nem nagyon szokott, de van egy lány, akivel sokszor együtt kötnek ki (csak a buliban), de közben nem szereti azt a csajt. (idegesíti, meg nem lehet vele beszélgetni állítása szerint) több lánnyal is beszélget egyszerre ilyen olyan appokon, emiatt rá is szólt egyik haverja, de azt mondta, hogy nem jelentenek neki semmit..

Többször volt rá példa, hogy kocsival mentek suliba és ilyenkor nekem nem szóltak és már rég otthon ültek, amikor még be sem állt a buszom (egy városban lakunk)..

Volt egy osztálybuli és amikor megtudta, hogy megyek úgy feldobódott, hogy onnantól kezdve úgy vigyorgott, mint a tejbe tök. Kérdezte, hogy inni is fogok-e, mire mondtam, hogy igen. Erre fel megígértette velem, hogy koccintani fogunk, mondtam, hogy igen, mire a haverja is kért, neki is igent mondtam. Eljött a buli, nem együtt mentünk, de tudtuk, hogy mind3-an ott vagyunk. A haverja beszélgetett is velem, ő még mindig sehol. Később kis italozás után láttam őt, még nem volt részeg, de józan sem. Leült a mellettünk lévő boxba, majd elkiáltotta a nevem (hangos volt a zene😅) és közölte, hogy koccintásunk elmaradt. Jó, pótoltuk és megint vigyorgott, de aznap ennyi volt az interakciónk..

Rólam azt kell tudni, hogy nagyon nem vagyok bulizós típus, de ő mégis hívott engem párszor, viszont mindig utolsó pillanatban. volt, hogy órákkal előtte úgy, hogy következő nap korán kellett kelnem. Szóval ilyenekre mondtam neki többször nemet és kicsit szomorú lett tőle..

Egy utolsó dolog még: amikor megkérdezem, hogy nem lenne-e gond, ha hazavinne (nem pont így kérdeztem, de ez volt a lényege) mindig zavarba jön és azt mondja, ne viccelj, gyere csak, meg hogy semmiség. A haverja új szokása, hogy kicsit mintha ki akarna hagyni engem a beszélgetésből, de ő mindig bevon engem, meg ha nevet felém néz, meg figyel arra, hogy én is tudjak azért hozzászólni..

Rendes, becsületes fiúról van szó, tudja hol a mérték, viszont tényleg sokat van olyan bulikban, ahol ragadnak rá a lányok, de ő nem használja ki őket. Viszont én mégsem tudom eldönteni, hogy most én egy kedvesebb barátja vagyok, vagy ő többet érezhet? Nektek mi a véleményetek? Esetleg volt veletek ilyen?

Köszönöm, ha elolvastátok!

19/L



2020. márc. 15. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de ezek a fiúk azok, akikbe a lányok mindig többet fognak belelátni. Alapjába véve kedvesek és úriemberek, azonban valószinüleg a külseje miatt pedig "rosszfiu" lehet akiért a lányok nagyrésze odavan, amit ő persze élvez is és emiatt nem fog elköteleződni.


Igazából ez a fiú én is lehetnék akiről most írtál, mert én is ugyanígy viselkedem egy olyan lánnyal, aki vonzó és izgalmasnak tűnik, de nem akarok tőle kapcsolatot, viszont kihasználni sem szeretném. Így egy barátságot mindig szinten tart ebben az esetben a fiú és addig fogja ezt csinálni, amíg nem történik köztetek csók, lefekvés stb. Ha kapcsolatot szeretne, akkor te lennél az első akinek mindig szól hogy menjetek el valahova ketten, vagy akár buliba többen is.

Ez hogy az utolsó pillanatban szól meg pár órával a buli előtt az azt jelenti, hogy csak egy fix csajt akar magának estére a buliba, akit tudja hogy bejön neki és benne lenne a csókban.


Ne haragudj, biztosan utálatosnak embernek tűnök a véleményem alapján, de őszintén felvállalom a dolgot.


De ezektől függetlenül persze meg van az esélye, hogy valóban tetszel neki, csak szimplán béna.

2020. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ!

Nem kell elnézést kérni, értékelem, hogy elmondtad és nem is szokásom ítélkezni.

A fix csajos részbe viszont bele sem gondoltam eddig😳

2020. márc. 15. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!