Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nem kedvel, akkor miért...

Ha nem kedvel, akkor miért bánik így velem?

Figyelt kérdés

Az egyik felnőtt barátom által megismertem egy barátját, de csak azért mert átadott nekem valamit.(Egyébként ő is szintén felnőtt).

Ha találkozunk puszival köszön és néha kicsit beszélünk is meg beszélgetést is kezdeményezett olykor.

Viszont azt látom, hogy nem kedvel, mivel utcán ha találkozunk akkor ha rám néz nem köszön és volt hogy már próbált kerülni is.

Nem értem, hogy miért viselkedik így ha nem kedvel.

Ti mit gondoltok?

18/L


2020. márc. 10. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell minden 18 éves lányt kedvelni, nincs benne a törvényben. Amúgy meg lehet hogy a beszélgetések folyamán azt jött le neki hogy nem vagy szimpatikus, ezért inkább kerül téged.
2020. márc. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akar semmit csak egy valamit adott àt, tovabbiakon màr nem agyal.
2020. márc. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt értem, hogy nem kedvel, de akkor ha találkozunk miért jön oda és köszön puszival olykor?

Mert ez az amit nem tudok hova tenni.

2020. márc. 10. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet kényszeres. Valszeg a baratjaval is puszizas a divat es miatta csak.
2020. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is gondolkodtam, hogy csak miatta, de amikor nem volt ott, akkor is puszival köszöjt, szóval érdekesnek találom.

Azért köszönök a választ! :)

2020. márc. 10. 13:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem függvenye hogy ott van e vagy nem
2020. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!