Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyeseket miért közösítenek...

Egyeseket miért közösítenek ki startból?

Figyelt kérdés

Úgy értem nem is tudják róluk, hogy milyenek igazából, de esélyt sem adnak a kibontakozásra, egyszerűen startból nem érdekli az embereket, hogy kicsoda micsoda az illető?


Ez mitől van? Genetikai okai vannak? Vagy nem tetszik nekik pofára az illető? Vagy rosszul öltözködik, vagy mi?


2018. ápr. 22. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyet én is tapasztaltam és nem igazán értem.Lehet jó szándékú az illető és azért.Néha azért mert nem olyan mint az őt kiközösítők pl.akiben van kétszínűségre hajlam az a korrekt embert kiközösíti,mert számára az egy elviselhetetlen tulajdonság mivel ő nem rendelkezik vele.
2018. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert kilóg a sorból, mondjuk azzal, hogy keveset beszél, vagy halk, csendes, visszahúzódó, stb. és ezt a társadalom kiközösíti, esélyt sem adnak azoknak, akik nem olyanok, mint ők, ezért kényszerülünk minden egyes nap álarc mögé.
2018. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2


Humm eleg allati a dolog.

Ha igy van ez csak egy ujabb ok, hogy meg ennyire se akarjak embereket latni. Ha nem lehetsz onmagad akkor mi a fene ertelme az egesznek?

2018. ápr. 25. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!