Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tud megbocsátani?

Miért nem tud megbocsátani?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom volt az illető, mindent együtt csináltunk, de engem idegesített, hogy sikeresebb, boldogabb, gondtalanabb, mint én, és sajnos elkezdtem ellene beszélni, ellene hangolni másokat. Lebuktam. Nagyon csúnyán összevesztünk. Ordítoztunk. Ezután hónapokig nem szóltunk egymáshoz. Elkezdett hiányozni, és felkerestem, de nem örült nekem. Nemrég ráírtam, hogy miért nem tudja elfelejteni, miért nem lehet megbocsátani ami tavaly történt, erre annyit írt, hogy nem tud megbocsátani olyat, amiért nem kértem bocsánatot.

Ez igaz, de én nem szoktam bocsánatot kérni, mert megalázónak érzem. Úgy gondoltam, hogy tegyünk úgy, mintha semmi sem történt volna, és kezdjünk tiszta lappal. Nem hajlandó rá. Szerintetek ennek a barátságnak annyi?


2020. márc. 17. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te voltál a r*hadék, de nincs annyi gerinc benned, hogy bocsánatot kérj, mert “nem szoktál”? De gondolom te elvárod, hogy tőled mások bocsánatot kérjenek...

Azért nem bocsát meg, mert egy irigy, gerinctelen alak vagy, ennyi.

2020. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Nárcisztikus vagy .

TE alazhatsz,, de neked megalázó a bocsánat kérés, és nem teszed meg.

Mindent a szőnyeg alá soporsz, probléma megoldva.


Az a típus vagy,akit messziről kell kerülni.


Tehát irigy, rosszindulatú, lealazo, sz@rkavaro, és még bosszú álló is vagy.

2020. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szívből jövő bocsánat kérés nem nehéz. Sőt a lelkedet megnyugtatná nem ?
2020. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt kérdezed, miért nem tud megbocsátani?

Te miért nem tudsz bocsánatot kérni?


Attól tartok, ezt a "barátságot" egyszer és mindenkorra elfelejtheted, az okot pedig csak magadban keresd!

2020. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem érzem narcisztikusnak magam, egyszerűen ilyen vagyok. Soha nem volt modorom, tudta, amikor a barátom lett.

Nagyon jól funkcionáltunk együtt, csak nem értettem bizonyos dolgait. Anyagilag nem vagyunk egy szinten, neki nincsenek anyagi gondjai, nekem hó végén kiflire sem futja, nekem arra nincs olyankor kapacitásom, hogy új komódot, vagy szekrénysort, vagy új szőnyeget akar venni, és ehhez kéri a tanácsomat. Mondom ismét: nekem kifli sincs, ő több tízezres szőnyeget vesz

2020. márc. 17. 20:05
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Azt se ertem, hogy volt egyaltalan pofad kiirni ide ezt a kerdest te undorito sopredek. Mi az, hogy te nem kersz bocsanatot de o meg felejtsel el, hogy masokat uszitottal ellene es hatba dofted? Ez neked miota baratsag, te lelkinyomorek? Narcisztikus, ez mar tenyleg az. Ez a veglenyxd innen is takarodj szerintem
2020. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

“Mondom ismét: nekem kifli sincs, ő több tízezres szőnyeget vesz“


És??? Neked ehhez mi a bánat közöd van? Milyen jogon turkálsz más pénztárcájában. Elég kicsinyes kicseszni a “barátoddal” azért, mert jobban keres mint te. Valószínűleg többet is tett érte, mint te, azért teheti meg.


Amúgy a nárcisztikus ember jellemzően nem ismeri be, hogy az egyébként. De te tényleg az vagy, bármennyire is nem fogadod el. Az egész kérdés, és a kommented is csak rólad szól, te vagy a szegény áldozat, akinek nem akarnak megbocsátani, pedig te hajlandó lennél tiszta lappal kezdeni. Micsoda nagyvonalúság, beszarok....

2020. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Ha nárcisztikus lenne akkor bocsánatot kérne és tovább kihasználná. Ugyanúgy elkövetné a hibát.
2020. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Hat ez egyre szanalmasabb. Kiflire se futjaxd dolgozz. Mi a lofasz kozod van hozza, h neki mire futja? Amugy jellemzo: irigy, onzo, es meg a felelosseget is atharitod ra. "Tudta milyen a modorom" es pontosan eddig volt hajlando elviselni. A jol funkcionaltatok meg nem azt jelenti, hogy egeszsegesen. Te basztattad o meg turte. Ez lehet, h neked jo, neki nem. De hat pofara estel, mint a zsiroskenyer. Vagy arra csak ho elejen futja?😂
2020. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút megérdemled, hogy nem foglalkozik veled. Ok nélkül elkezdted fúrni, egy szót nem érdemelsz tőle ezek után, nemhogy bocsánatot. Szánalmas vagy.

Fogadd el a saját hibád következményét, és lépjetek tovább mindketten. Te próbálj jobb emberré válni, ő pedig hadd felejtsen el téged.

2020. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!