Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet internetes baratokat...

Hol lehet internetes baratokat talalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szeretnek egy baratot/baratnot. Eloben nem olyan konnyu baratokat talalni, ezert szeretnek neten ismerkedni. Hol probalkozzak? Konkret oldalakat irnatok?

L


2020. márc. 17. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
anotalk, esetleg itt is lehet. :)
2020. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Itt egész jó dolgok sülhetnek ki az ismerkedésből, amennyiben a beszélgetés nem hal el túl hamar.
2020. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Antalokon beszélgettem annyi értelmessel,mint hülyével. Szerintem ha egy értelmes kérdéssel kezdesz,akkor ki lehet fogni jóarcokat. Egy probát megér :D
2020. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Inkább ne. Ne keress az interneten, kérlek ne. Tanulj az én hibámból. Az internet amúgy is függőséget okoz, a társaság meg mégjobban. Egy szektaként fog működni a dolog, amiből most megmondom, hogy nem fogsz tudni kijönni. Az interneten veszélyes emberekkel ismerkedni, mert ha túl sokat tudnak meg rólad, onnan ám nincs menekvés, az összes személyes információd veszélyben. Olyan ez, mintha élőben ilyen gengeszterbandába keverednél, akik egymással háborúznak és simán bajba kerülhetsz, ha ellenséggel találkozol vagy ha kilépsz és megkeresnek élőben a cserbenhagyott társaid (ip cím, facebook, más ismerőseditől megtudott információk). Én is emiatt nem merek kilépni a mostaniból, mert káosz lenne utána. Személyes tapasztalatom, hogy az internetes ismerőseim közül (legalább 2-3 ezer!) 90 százaléka benne van ebben a platform és internetfüggőségben. Ha egyszer egy platform mellé szegődsz (mint pl Facebook, Twitch, Youtube, Discord, stb) onnantól kezdve az életed egyik alapköve lesz, amiből nincs nagy menekvés. Még mai napig tudunk mindent azokról, akik pl 2015-ben váltak ki a mi platformunkról és konkrétan már nem tud minket otthagyni, bármikor becsöngethetünk az ajtaján és leadhatunk neki egy sallert (sok megtörtént eset bizonyítják) mert otthagyott a pácban minket. Tehát maradj az élőben ismerkedésnél, vagy pedig NAGYON szegregáld magad el a platformoktól és a gangesítéstől.
2020. márc. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne

L

2020. márc. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én szívesen baratkozom lányokkal!

Nem kell semmit agyalni, se félre érteni!

49F

2020. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!