Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért néz még mindig ha nem...

Miért néz még mindig ha nem akar már tőlem semmit?

Figyelt kérdés
10 évig volt egy erős barátságom, sajnos összevesztem a sráccal. Még neki állt feljebb, pedig erősen rászolgált. Azóta játssza hogy meg se ismer, de közben meg mindig néz. Valamelyik nap felraktam egy kis sminket meg kiöltöztem picit és fapofával nézett
2020. márc. 23. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez úgy hangzik, mintha tetszenél neki, de te nem engeded közelebb magadhoz. 🙃


Srácozod, szóval fiatalok vagytok kb 20éves korotok fele jártok durván.

Vagyis gyerekkori/iskolás ismid ő. 🤔


Velem is megesett, hogy gyerekkori ismi nem emberként, hanem nőként kezdett el tekinteni rám 😅


Csak mert rendes voltam vele s mellette voltam, ha gáz volt. Dehát ilyen egy barát, ezt viszont hormonális változás miatt màsnak tudják be...


Megesik.


Rengeteg fiú/férfi ismerősömmel ezért szakítottam meg a kapcsolataimat, mert a nőt látták bennem.


Volt aki lebukott a kis fantáziálgatásakor rólam... Undorító.


Ignoráld vagy beszéld meg vele s hagyd hátra.

2020. márc. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod felújítani vele a kapcsolatot, akkor tekintsd őt levegőnek. Ha meglátod, ne nézz rá, ne fordítsd utána a fejed (aligha tudjátok, ti nők, ezt megállni). Ha Te is tekintgetsz feléje és ezt észre veszi, akkor joggal feltételezi, hogy nem verted őt ki a fejedből. Ilyen egyszerű.
2020. márc. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!