Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme felköszönteni a...

Van értelme felköszönteni a lány és nőismerőseimet nőnap alkalmából, ha egyikük sem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Még nem köszöntöttem föl senkit nőnap alkalmából.Lehet hogy nem is fogok.Engem sem köszönt fel egy nő sem.Én miért kedveskedjek a nőknek ha ők sem kedveskednek nekem?
2020. márc. 8. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen hozzáállással nincs értelme, de nem is lesz barátnőd soha. Egy igazi férfi nem azért köszönti fel a nőket, hátha kap valamit cserébe. Arról nem is beszélve, hogy édesanyákat, nővért, húgot is felköszöntünk pusztán szeretetből, tiszteletből. Vegyél magadnak egy boci csokit, azon a szinten vagy még. A köszöntést meg hagyd a férfiakra.
2020. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1-es anyámat meg a nővéremet fel fogom köszönteni de mást nem.Minek köszöntsek fel olyanokat,akik bár ismernek,de nem törődnek velem?
2020. márc. 8. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A nővéredet meg anyukádat elég. Nő vagyok, de csak a férjem köszöntött fel, a férjem pedig csak engem. Illetve délután átmegyünk az anyukájához is. De nem hívja fel a kolléganőit vagy csenget be a szomszédba, hogy Jucika, boldog nőnapot! Ha munkanap lenne, akkor azt mondom, illik munkahelyen vagy ahova mész, köszönteni a nőket )nekem legalábbis jól szokott esni), de ha otthon ülsz vasárnap, szerintem nem indokolja semmi, hogy bárkit köszöngess.
2020. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3-as nem is fogok felköszönteni senki mást Facebookon sem.A lányokat sem köszöntöm fel akikkel levelezni szoktam.
2020. márc. 8. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne tedd.

Én teljesen elfelejtettem, hogy ma van Nőnap, csak akkor jöttem rá, amikor a barátom felköszöntött és elolvastam a Messenger üzeneteimet.

Szerintem egy lány ismerősöd sem fog belehalni, ha nem köszönted fel őket.

2020. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Engem sem érdekel, hogy nőnap van. Barátnőmnek most vettem 4 napja rózsát, csak úgy. Akkor most miêrt köszöntsem fel? Mert kötelezô?

Annyi féle nap van, nőnap, valentinnap, névnap... ha ezek mindegyikén felköszönteném egy ftom se maradna... Engem nem érdekel ez, amikor úgy érzem akkor veszek neki valamit, van kb 30 plüsse tőlem,stb.. mégse köszöntöm fel nőnapon, mert erőltetett baromság. Nehogymár cikiben érezzem magam azért mert eljön egy nap a naptárban és nem vettem semmit a nehezen megkeresett pénzemből.

Amikor úgy döntök akkor veszek valamit,nem akkor mikor a nyomorult társadalom rákényszerít.

2020. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!