Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan viselkedjek egy ilyen...

Hogyan viselkedjek egy ilyen barattal es sogornovel?

Figyelt kérdés
A ferjem csaladja a kezdetektől fogva nem fogadott be engem. Levegőnek néztek mindig, nem kommunikaltqk velem, flegmak voktak. Vokt egy barátnőm, aki evek ita erősített abban, hogy alljak a sarkamra es mondjam meg nekik a velemenyem. Kb 1 eve akkor erett meg bennen a dolog, amikor a ferjem anyjaeknak csaladi kaja volt es bunkó módon a ferjem sogornoja az en szakmamra megjegyzest tett. Fogtam magam es felalltam, elhagytam anyosomek hazat. Az en drága baratnom par héttel kesobb elment a sogornoekhez es mindent visszamondott, amit en 4 ev alatt mondtam neki roluk, plusz m ég tett ra par lapáttal hogy elmergesedjen teljesen a viszony a ferjem testvereek es koztunk. Mit tegyek? Reszben örülök hogy nen kell kontaktalnom veluk, reszben meg csak a ferjem csaladja...
2020. márc. 26. 06:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A "barátnőd" egy tirpák bunkó. Honnan jött ez a pompás ötlete?
2020. márc. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. Eddig nekem szidta az illetoket es erositett abban hogy mondjam meg a magamet es ne hagyjam magam. Erre mikor ez megtortent ő elkezdett nyalozni a sogornomeknek. Eddig is ismertek egymást de nem voltak ikyen szinten joba mint most.
2020. márc. 26. 06:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erőltetni nem lehet hogy szeressék az embert, és elfogadják. Szard le ne menny fel hozzájuk.. Egyébként neharagudj hogy ezt mondom de a férjed 4 éven át hogy tudta szótlanúl végig nézni hogy utálják a feleségét? Én forditott esetben megmondtam. Aztmondtam volna ha nemfogadjátok el a feleségem engem se fogadjatok el..
2020. márc. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te még kapcsolatban szeretnél maradni EZEKKEL? Minek? Az nem érv hogy "Mégiscsak aférjen családja"! Aztán hogy képzeled? Sűrű bocsánatkéréseid meghallgatásra találnak nálunk és a gyűlöltből felléphetsz a megtűrt szintre??
2020. márc. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem barátnő, aki ilyet tesz. Rávett téged, hogy "vesszél össze" velük, utána pedig bemártott téged is. Az az érzésem, hogy inkább szét akar szedni titeket és benyalni magát a családba. Körülnéznék miért tett ezt, lehet irígy rátok vagy kinézte magának a férjedet.

Jártam így, mint te, csak nem barátnő játszott ki, hanem a férjem testvére. Jóban voltunk és mindent amit mondtam neki azt visszahallottam a férjemtől. Onnantól kezdve kerültem a tesóit és milyen jól tettem, mert rájöttem, ők csak a férjem ellen akartak hangolni, hogy szétválasszanak, nem sikerült nekik. Kerüld el őket és csak minimálisan találkozz velük ünnepek alkalmával. Nem kell velük jópofizni, te magadban kell eldöntsd, hogy meddig engeded őket, mennyi az amit elbírsz. Ha nem találod meg azt a középutat ami nem mérgesíti el a kapcsolatotokat, akkor hosszútávon rosszabb lesz. A barátnődet viszont építsd le, de azonnal és soha többet bizalmi dolgot ne mesélj neki. Az ilyen hátba fog szúrni az első alkalommal.

2020. márc. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az irigység benne lehet. Ő már egy 40 éves nő és kb 10 eve nem talal maganak egy sracot se. Nagyon nehéz termeszete van. Mi meg a ferjemmel nagyon jól megvagyunk, sokat csinalunk kozos programokat stb. Szerintem erre lehet irigy.
2020. márc. 26. 09:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez az egész arra jó volt, hogy rágyere, hogy ez a nő neked nem barátnőd. Remélem eszed ágában sincs ezek után tartani vele a kapcsolatot.
2020. márc. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!