Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverom megmondja hogy viselke...

Haverom megmondja hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

Jó barátok voltunk/vagyunk, de ez baromira zavar. Ha ketten vagyunk sosem szól hogy viselkedem, de a barátaink előtt mintha valamit bizonyítani akarna nekik. Mindig mondja, hogy viselkedjem, legyek kedves stb, amikor nem szoktam bántani senkit.


Soha senki nem mondta, hogy rossz lennék, vagy hasonlók. Senki nem jött oda hozzám, hogy xy. Mintha csak neki lenne baja hogyan viselkedem. Szóval nem tudom mi a baja, mit csinálok rosszul. Szerintem ha barátok közt vagyunk, akkor ne kelljen megjátszani magunkat. A barátok magam miatt szeressenek nem?


a baj az, hogy baromi sz..rul érzem magam emiatt a "viselkedj" miatt, mintha nem akarna velem lenni senki, egy kolonc, valaki, akit kerülnek. Jó haverom, mintha valamit gondolna rólam, amit csak ő lát és ezt vetíti ki rám. Semmi rosszat nem csinálok, mások sem mondták.


Emiatt vele sem akarok barátkozni többet...


2018. febr. 2. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű: félrehívod négyszemközt és megmondod neki, hogy figyelj nem vagy az apám se senkim, leszel kedves nem kioktatni hogyan viselkedjek.

Nem kell hagyni magad. Nekem is volt ilyen aki folyton engem bsztatott, hogy ilyen vagyok meg így beszélek meg úgy csinálok.....elég hamar meguntam és megmondtam neki, hogy menjen haza és nevelgesse a gyerekét ne engem. Megsértődött - de hát pont lszrom.

35N

2018. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már rég le kellett volna tisztáznod vele. Te sem mondod meg neki, mit csináljon, hogyan viselkedjen, ugyanez tőle is elvárható, már ha valóban a barátod. Ha meg nem képes megérteni, akkor hanyagold.
2018. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!