Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy éve durván összevesztem...

Egy éve durván összevesztem egy barátnőmmel. Utánna sulit váltott. Ugyanabba a gimis osztályba megyünk mindketten. Most, hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Egy játék miatt nagyon összevesztünk. Megvádolt, hogy loptam, csaltam, hazudtam meg ilyenek, pedig nem is. Aztán meg az osztályban elhordott minden k@rvának, és sulit váltott. Most egy gimis osztályba jelentkeztünk, ahova valószínüleg mindkettőnket felvesznek. Azóta minden titkomat továbbadta, és ezért sokan megutáltak. Hogyan viselkedjek majd vele, hogy ne megint én jöjjek ki belőle rosszul?

2019. márc. 24. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mondanám neki, hogy örülök, hogy osztálytársak leszünk és megkérdezném, hogy van-e kedve tiszta lappal indítani a gimit? Ha igen, akkor oké, bár többé nem bíznék rá titkokat.

Ha nem, akkor meg nincs mit tenni.

2019. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én semlegesen viselkednék. Köszönnék neki, mikor találkozunk, de nem beszélgetnék vele. Lehetőleg nem kérnék tőle soha szívességet. A többi osztálytársnak nem mesélnék róla se jót, se rosszat.
2019. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első válaszoló megoldása szimpatikusabb. Én is ezt tenném. Tudod, a barátaidat közel, az ellenségeidet még közelebb... :)
2019. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az alapján, amit leírtál, szerintem nem érdemli meg az újrakezdést. Maradjon a hűvös udvariasság, semlegesség iránta, és szerezz más barátokat az osztályból, esetleg az évfolyamról. Aki hajlandó meghallgatni, annak mondd el a te nézőpontodat is!
2019. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!