Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az mitől függ hogy valaki...

Az mitől függ hogy valaki mennyire elfogadó a fogyatékosokkal szembe?

Figyelt kérdés
Van aki nem is szívesen beszél velük de olyan is aki barátkozik velük ez mitől függ? Hallottam hogy pl az arabok sokkal elfogadóbbak. Miért?
2020. ápr. 3. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Intelligencia.
2020. ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szocializáció, nevelés kérdése. + intelligencia
2020. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Berögzült rossz, társadalmi hatás. Én például barátkozok egy olyan betegségben szenvedővel, akiről mindenki le akar beszélni, hogy ne tegyem. De tök normális az illető, sokkal jobb barát mint egy egészséges ember. Talán azért, mert más nem is áll szóba vele.
2020. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nemaRendőrség ***** válasza:
71%

Csatlakozom előttem szólókhoz, Intelligencia.

Okos emberek okos emberek társaságát keresik, még a butábbak jól elvannak hasonlóan értelmes retardáltakkal

2020. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Empátia és érzelmi intelligencia kérdése, illetve a kultúrának és neveltetésnek is elég sok köze van hozzá.
2020. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Számít az is, hogy van-e esetleg érintettség a témában, vagy nagyon negatív tapasztalat.
2020. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!