Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ismerkedés introvertáltabb,...

Ismerkedés introvertáltabb, elfogadó emberekkel?

Figyelt kérdés
Eddig GYK-n találtam pár olyan lányt aki hasonló volt mint én, hasonló gondolkodással, nem a tipikus tini tömeglány fajták.. De a GYK-kihalt, mindenki csak trollkodik és szidja a másikat, kevés a normális válasz... Hol lehetne még interneten hasonló "közösséget" elérni? Chat.hu anotalk meg ilyenek, ugyan az a hasonló troll barmok, nem érnek semmit sajnos... Facebook csoportba figyelemhiányos, ugyan úgy magamutogató lányokat látni, meg a beképzelt hülyegyerekek akik erre gerjednek... NORMÁLIS tippek?

2019. szept. 20. 00:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz jó választ adni. A keresésedet rengeteg tényező befolyásolhatja (mennyi időt töltesz a neten, milyen oldalakat látogatsz meg szìvesen, miért szeretnél ilyen embereket találni...).
2019. szept. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Én! ^^ . Egyébként nem tudom :D jó kérdés
2019. szept. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Első, tudom lehet szégyen, de nekem az életem gyerekkorom óta az internet, a számítógépem amire eddig minden pénzem ráment, a kis cuki setupom :3 Tehát én keléstől fekvésig gép előtt vagyok, gyerekkorom óta, barátok és barátnő híján nem megyek el sehova. Vagyis volt 1 barátnőm ő nem fogadta el hogy féltékeny és törődő vagyok, most is lett egy barátnőm egy hétig, a rákövetkező héten pedig már nem hallottam felőle egy szót se, el se olvasta se a messengert se az sms-t tehát bukta ez is. Amúgy ahol nincsenek tömegribik ott elvagyok, csak nem sok ember között, én általába 2 ember közti s ki vagyok rekesztve, meg sem hallanak.

2-e nyugodtan írhatsz ha szeretnél, bár annyi emberrel beszéltem már privátba hogy esélyes beszélhettünk már, és esélyes hogy elküldtél már te is valami melegebb éghajlatra amiért különc fajta vagyok vagy ilyesmi :D Szívesen várok privátokat, csak örülni tudnék neki ha végre lenne kivel beszélgetni, de ha lehet az "akaszd fel magad" és a "jobb lenne a fajtád nélkül a világ" privátokat hanyagoljuk, akármennyire is igazatok van, ezt ne.

2019. szept. 20. 00:26
 4/35 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen embereket sajnos elég nehéz találni, pláne, hogy én is szélsőségesen introvertált vagyok, és ha tehetem, elkerülöm az embereket, meg ők is. Sok szerencse kell hozzá, és persze még több idő. Ha pedig pl. kapcsolatot keresel, és férfi vagy, mission impossible a dolog, mert még ha találsz is olyan introvertált lányt, akit keresel, nagy valószínűséggel van nálad szebb, vagy jobb udvarlója. Én legalábbis ezt tapasztaltam.

Akik meg ilyeneket írogatnak, hogy "akaszd fel magad" meg "jobb lenne a fajtád nélkül a világ", azok nem emberek, hanem szerencsétlen, lelkibeteg szubhumán selejtek, akiket jobb időben irtottak ahol értek.

2019. szept. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Igen tudom, mindig van jobb akire cserélhetnek.. Csak a külső a lényeg, nekem nem.. :(

"akiket jobb időben irtottak ahol értek." Erre most adok egy nagy pacsit. Jó lenne csak úgy együtt valakivel akinek csak én vagyok és forditva, aki hűséges szeret, vár ha nem vagyok vele, nem flörtölget ne mbulizik nem mutogatja magát, csak szeretetbe mellettem van elfogadásba, nyugiba... De eléggé úgy tűnik hogy ez lehetetlen :( Főleg hogy ilyen maiak között Selejt vagyok..

2019. szept. 20. 00:38
 6/35 A kérdező kommentje:
Hmm, azért ha valaki magára ismer nyugodtan írhat mert privátot még nem kaptam, jó lenne beszélgetni valakivel... Talán magára ismer valaki aki nem hagy szarba és szeret😁😭 Nem igazán tudok elaludni, úgy látom elbeszélgetek itt magamba :/
2019. szept. 20. 03:56
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál, hogy kimozdulj... ?

Minden barátomat és barátnőmet a való világban ismertem meg.

2019. szept. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
67%

az ismerkedés mindig kétoldalú...csak az ember azt soha nem veszi észre, amikor ő maga a visszataszító, és inkább elkönyvel mindenkit beképzelt, magamutogató ribinek meg trollnak...valószínűleg te is lekoptattál már 1-2 embert saját magadtól, mert nem felelt meg az ízlésednek vagy az érdeklődési körödnek.


az írásodból kilátszik, hogy te srácként inkább lányokkal ismerkednél. fogadni mernék, hogyha egy másik srác megszánna, és tök normálisan rádírna, hogy ő szivesen haverkodna veled, fél-1 óra alatt le lenne koptatva, mert az milyen b_zis már, ha vele kéne lelkizni...

2019. szept. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon van egy Introvertált Övezet nevű csoport, én is tagja vagyok.
2019. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
7es, évek óta nem voltam közösségbe, sose bírtam. Utolsó, a magad fajta barom állatok akik ezen az oldalon trollnodnak, mégis minek vagytok itt? Ha egy normális választ nem tudtok adni, akkor ez a szórakozás és sertegetés mire jó? Vagy te erre most felizgultál?
2019. szept. 20. 11:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!