Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy régi haverok...

Miért van az hogy régi haverok sem akarnak velem együtt elmenni szórakozni, strandra vagy kocsmázni?

Figyelt kérdés
Van egy haverom ezer éve ismerjük egymást focis haver igazából kb az összes haverom csak focis haver nem vagyok egy vagány,társaságközpontja típus,de akkor is képes olyat megcsinálni ez a haver hogy megkérdem nem e jön a strandra erre a válasz hogy nem strandos pedig tudom hogy az más haverral bezzeg elmegy,meg néha hív hogy segítsek neki ebbe-abba meg facen is szoktunk dumálgatni,meg foci közbe is szóval kedvel,jól.kijövünk akkor miért nem.csinálhatnánk közös programokat a focin kivül is?Aztán ha összefutunk a strandon ott már persze eldumálgatunk jól.elvagyunk,több focis társaságnak is tagja vagyok van ahol már hét éve engem mégse hívnak foci után inni,és ez -tök rosszul esik,ott előttem kérdezik szinte mindenkitől csak tőlem nem,persze szólhatnék hogy mi van engem nem hívtok vagy nem.akartok meghívni de én nem vagyok egy tolakodós típus,meg úgy vagyok vele ha valahova nem hívnak akkor mit erősködjek legyenek ott azok akiket hívnak,másik társaságba is ott vagyok már pár éve ere jött egy új srác és a végén mindenkitől kérdezte hogy mennek e inni vele csak tőlem nem,azt se mondanám hogy soha senkivel nem beszélgetek próbálok beilleszkedni,hozzászólok a társalgáshoz én is,mégis sajnos ez van.Biztos többet kellene beszélnem meg haverkodnom meg feldobni témákat többet kellett volna már az elején de én egy szerény srác vagyok látja mindenki,és márcsak tiszteletből,becsületességből is meghívhatnának amiért annyi ideje mér focis tag vagyok!!

2020. ápr. 4. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Talán mert járványhelyzet van?
2020. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mostani dolog már az elejétől kezdve így van,ezer éve
2020. ápr. 4. 12:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mostani dolog már az elejétől kezdve így van,ezer éve sajnos ha valakivel össze is haverkodok akkor kimaradnak a bulik,kocsmázások,meccsrejárások,stb legjobb gyerekkori barátommal is csak szabadidőpartnerek voltunk,sosem volt olyan haverom vagy barátom akit bárhova elhivhattam volna illetve sülve-főve együtt jártunk volna mindenhova:(meg nem.is lesz sztem ez van el kell fogadni
2020. ápr. 4. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a kapcsolatod a többi focistával de próbáld meg te meghívni őket de ha nincs rá annyi pénzed akkor vegyél a boltba olyan piát amit szeretnek és úgy együtt meg iszogatjátok.
2020. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még az egyik legjobb focis haverom is olyan pedig kedvel néha még elhív hogy ebbe-abba segítsek neki hogy képes hazudni is volt hogy kérdeztem jön e ki strandra erre az volt a válasz hogy nem standos pedig az közös haverral meg elment meg néha szoktunk is találkozni strandon és akkor ugyebár ugyanolyan jól eldumálunk mint máskor,de akkor mért nem szeretné ha együtt mennénk cikinek találhatná ha együtt mennénk?más is volt olyan hogy mért nem.megyek discoba,menjek aztán majd ott találkozik velem,hát semmi kedven azokat meghívni inni akik engem sosem hívnak,meg furcsa is lenne
2020. ápr. 5. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!