Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon mi lehet e mögött?...

Vajon mi lehet e mögött? Mennyi ido kell?

Figyelt kérdés

23 eves lany vagyok, a "baratom" 25. Lehet tenyleg nem adtam sok idot, 8 honapja ismerjuk egymast. Nem vagyunk kapcsolatban, nem mondhatnam hogy egyutt vagyunk. Elso heten mondta hogy beszelt anyukajanak rolam. De nem mutatott be senkinek. Baratait sem ismerem. Megkerdeztem szegyel e engem.. azt mondta nem.. Ket heten belul talan 2x keres.. Az elejen masabb volt, mert voltunk jo idoben kint ... de ott sem latott minket senki. Voltunk etterembe 1x, de messzebb. Felemelt az utcan, puszilgatott.. es ha talalkozunk akkor is mosolyog, mintha orulne nekem, simogatjq az arcomat, atolel es ilyen aprosagok.. nez folyamatosan es elvigyorodik. Ugy imadom. Aztan jon az hogy utana mar nem is hianyzom neki. Nem megyunk sehova igy... nem erdeklodik irantam.. Van egy par baratja.. de valahol nagyon az utolsok kozott vagyok. Lehet ez jobb, ha lazabban vezem? Vagy ennel tobb nem lesz?

Ird oda milyen nemu vagy legyszi:) puszi


2020. ápr. 5. 17:45
 1/2 Midorillee válasza:

Szia ! Az a pasi akinek kell egy nő komolyan nem csak így "lötyögni" néha együtt az nem így viselkedik!

Gondolom te komoly kapcsolatra vágysz azaz vágynál, ha igen ne hagyd,hogy ezt tegye veled( ha épp nincsenek haverok jo vagy te is ) ha hagyod magad lehúzni úgymond akkor azzal azt irod alá, hogy valóban annyit is érsz. Húzd ki magad vegyél egy nagy levegőt és hagyd ezt az egészet a sráccal a fenébe. Meg fogod látni,hogy amikor találkozol egy rendes sráccal és komolyak a szándékai az teljesen másként fog viselkedni. Nő vagy legyen benned tartás ne engedd magad pótlék nak használni. Mert aki igy viselkedik, ahogy leírtad annak nem vagy fontos, csak bolondít. Bármennyire rossz érzés ezt belátni...

29N

2020. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem akar többet, neki te valószínűleg kaland vagy. Nagyon esélyes, hogy más csajokkal egyidejűleg ugyanezt csinálja. 21/l
2020. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!