Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem beszélgetnek velem...

Miért nem beszélgetnek velem a barátaim velem messengeren?

Figyelt kérdés

Van egy kisebb köröm amiben négyen vagyunk fiúk. Az egyikőjük a legjobb barátom és vele szoktam is mindig beszélni. De harmojukkal egyáltalán nem, most ismertem meg őket a suliban. Mit romthattam el? Esetleg tudok tenni valamit hogy változzon?

Próbáltam én írni de 5 mondat után meg áll a beszélgetés és érzem úgy érzem, hogy nem érdeklem őket... :(



2020. ápr. 6. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress magadnak való barátokat. Ami nem megy azt nem kell erőltetni.
2020. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fiúk nem szoktak beszélgetni online, üzengetni egymásnak. Egy ilyenről sem tudok, 40 éves vagyok, sokakat ismerek, ismertem életem során. Ez a férfiak között egyszerűen nem szokás, ők nem tartják úgy a kapcsolatot, mint a nők, hogy akár napi szinten is írnak egymásnak a legszemélyesebb dolgaikról is akár, lelkiznek, megbeszélik az érzelmeiket.

De ha erre vágysz, keríts lánybarátokat, mert az gyakori, hogy fiú-lány páros (értsd: baráti kapcsolat) írnak egymásnak, így tartják a kapcsolatot, vagy ha szinte naponta találkoznak is, suliban, munkahelyen akkor is ráírnak egymásra időnként.

2020. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Véleményem szerint üzenetbe mindenki valamilyen szinten más mintha élőben beszélgetnétek. Esetleg kérdezd meg a legjobb barátodat, hogy tud-e valamit, hogy miért nem beszélgetnek annyira veled. De ne aggód túl szerintem. Lehet csak azért mert most ismerted meg őket és még ők is abba az állapotba vannak hogy ismerkednek veled. A lényeg, hogy a legjobb barátod ott van.
2020. ápr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!