Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire lehetnek gyakorik az...

Mennyire lehetnek gyakorik az ilyen kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Sok ember bevalotta nekem titkon, hogy ha tehetné teljesen másképp öltözködne, viselkedne vagy más hobbikat űzne csak fél attól, hogy a baráti körének ez nem tetszene és így elnyomja magában az igazi énjét. Volt aki leírta nekem, hogy mit csinálna másképp és amit leírt az egy teljesen más ember lenne mint amit mindenki ismer.

Nekem mindig is nehéz volt a barátkozás pont amiatt hogy nem vagyok hajlandó feladni az igazi különc személyiségemet és hát valóban, kiközösítenek az emberek, de úgy gondolom, hogy kár ilyen emberekért feladni önmagam. Szerintetek ezek a felszínes kapcsolatok mennyire lehetnek gyakoriak? Miért fontosabb az hogy elfogadjanak mások mint a saját boldogságuk?


Másrészt,én úgy gondolom, hogy valamilyen szinten egy embernek saját döntése ez. Milyen okból teszik ezt? Lehet hogy az igazi énjük "se" egy nagy egyéniség, sőt talán olyan szörnyű, hogy rejtegetniük kell?


2020. ápr. 7. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztalom a környezetemben, hogy általánosságban elfogadóak az emberek, nem hallottam arròl, hogy valakit kiközösítsenek, csak mert nem öltözködik úgy, ahogy másoknak tetszik.

Kivételes lehet az, ha valakinek szemetszúróan durva és ízléstelen stílusa van.

2020. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!