Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyha ő nem ír viszont az...

Hogyha ő nem ír viszont az baj ha én nem írok akkor mi is a célja neki? L

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel megismerkedtem a karantén idején az interneten egy baràtom által. Szimpatikus volt az elején meg ő is írt minden nap. Az tünt fel először hogy nekem szinte kötelességem(nek éreztem) volt hogy végighallgassam minden baját de ha én vetettem fel hogy van egy kis gond az életemben annyit válaszolt hogy "az nem jó" de meg se kérdzete mi történt. Aztán mostanság szóba jött hogy neki sokat jelentene hogyha én írnék neki reggel és este hogy jóéjt/jóreggelt meg hogy napi többször is megkérdezném miujság. Tegnap este beszéltünk kérdeztem valamit látta, azóta se válaszolt. Gondoltam megnézem hogy ő írja-e magàtol hogy jóreggelt/jóéjt másnap ha én nem. Hát nem tette. Felém sem nézett egész nap. Én pedig mát nem értem hogy miért írjak neki ha ő nem képes.

Mi játszódhat le ilyenkor a féjében? Mi a celja?


2020. ápr. 10. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy látszik un téged. Azt hitte, ha majd te írsz neki jobb lesz. De valszeg nem jött be a számítása
2020. ápr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elég gáz srácnak tűnik, szerintem menekülj. Alapból, ha leírod, hogy gondod van, és rá sem kérdez, akkor az halott ügy. Nem érdekled te igazán. Ne pazarold az idődet rá.
2020. ápr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bekepzelt, egoista narcisztikus figura akinek csak a figyelmed kell. Nem kolcsonos a kapcsolatotok. O csak elvenni akar. Magarol beszelni es hallgatosagot keres. Raadasul ez ilyen birtoklason alapulo jatszma is, te tegyel meg neki dolgokat de o meg ignoral. Azaz szeretne, ha futnal utana. Beteg.
2020. ápr. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!