Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt hiszem tetszik a legjobb...

Azt hiszem tetszik a legjobb lánybarátom?

Figyelt kérdés
Osztálytársak voltunk de tavaly 7. osztály után külföldre költöztek. Igazából nem beszéltünk meg előtte sem voltunk nagyon jóban de január végén az egyik osztálytársam (aki tartotta vele a kapcsolatot) mondta nekem, hogy ugyanazzal a játékkal kezdett el játszani mint én. Gondoltam ráírok és mondta, hogy szívesen játszana velem. És így játékban beszéltünk. Kb. minden nap játszottunk és egyre jobb lett a kapcsolatunk, és nagyjából március közepe óta vagyunk igazán jóban. Minden nap írtunk és már nem is a játék tartott össze minket. Felhívtuk egymást és videóhívásoztunk is. És a legjobb barátja lettem egy pár hónap alatt ( ő mondta, hogy az vagyok, amit furcsálltam is mert neki az egyik fiú osztálytársam a legjobb barátja már kb 1,5 éve és persze vannak legjobb barátnői is de őket nem ismerem. És én azt hittem, hogy legjobb barátból csak egy lehet az embernek de ő azt mondja, hogy az osztálytársam, én, és egy lány testvérpár a legjobb barátja. Szóval azt vettem észre, hogy rosszul érzem magam ha nem beszelunk vagy írunk egy nap vagy pár napig. Meg sokszor mondja, h szeret és h hianyzom neki. De neki tetszik valaki külföldön szóval nyílván nem azért modta, mert érezne valamit. De amikor én modom neki úgy érzem tényleg tetszik. De nem tudom mit tegyek mert egyrészt kint él, másrészt tetszik neki valaki, harmadrészt én mindig is olyan voltam, hogy ha tetszik valaki nem mondom el neki mert sosem voltam túl magabiztos. Tehát én biztos, hogy nem tetszel neki, és ha elmondom neki félek h vagy vége lesz a barátságunknak vagy már nem lesz a régi és fura lesz. Nem tudom, hogy hogy tudnám túl tenni magam azon, h ő csak barátként tekint rám. De én sem tudom pontosan, h mit erzek de szerintem nekem tetszik. Nyáron majd a nagyszüleinél lesz itt magyarországon és azt mondta, h egész nap együtt leszünk majd aminek nagyon örülök. Szerintetek mit csináljak? Egész nap rá gondolok.

2020. ápr. 12. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak erősen kötődsz hozzà mert ùgy ès annyit törődik veled ami neked jòl esik. Nem hiszem hogy szerelemről lenne szò. De ha külföldön lakik ès csak ritkàn jàr haza kapcsolatnak felejtős, illetve ha azt mondogatja hogy màs is tetszik neki..

Csak baràtok vagytok.

Az egyik fèl mindig többet èrez ès többet akar:(

2020. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom, kapcsolat nem lehetne mert egyrészt nem tetszek neki csak barátként szeret, másrészt ha nem is így lenne akkor is külföldön él és nem lehetne kapcsolat
2020. ápr. 12. 18:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy erősen ragaszkodsz hozzá mert mindig kedves veled. Amúgy az életben gyakran meg történik fiú és lány barátságnál, hogy az egyik többet érez mint a másik.
2020. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!