Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A fiú haverom kezd az agyamra...

A fiú haverom kezd az agyamra menni a féltékenykedéssel. Hogy állítsam le úgy, hogy ne vesszünk össze?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm bemutatott egy srácnak,akivel összehaverkodtam, de már az első talin szóba hoztam ,hogy tetszik nekem egy pasi,de még nem jelzett felém.

Ennek meg már az első talin bejöttem,de ezzel a tudtára adtam,hogy ne próbálkozzon,mert jelenleg,más érdekel.


Később,ez a haverom megtudta,hogy tanárra lenne szükségem egy szakmához,és felajánlotta,hogy tanít,mert ért hozzá ami igaz.

Eközben a srác akit én szerettem közölte,hogy maradjunk csak barátok(2 randi után).Amit fel is fogtam.Eltelt 2 hónap,megismertem valaki mást,és elmentem vele randira.Hamar összehangolódtunk,és az 5. Randi után járni kezdtünk.

Haverom meg felhívott,hogy elkezdhetnénk a tanulást,én meg le okéztam.Amikor épp gyakoroltunk,párom felhívott,de közöltem,hogy órám van.

Haveromnak meg nem tetszett,hogy én összejöttem valakivel,és azóta kiállhatatlan. Folyton utalgat, perverz vicceket mond,mindenből félreérthető helyzetet teremt. Pl megszólalok,hogy Eh. Kiszáradtam..

Erre ő:benedvesítselek?

És ezt viccnek állítja be de amúgy már unalmas..És elkezdi,hogy jaj ugyis leszek még singli,de ha dob a srác akkor vele kell.randizzak. Mintha valami tárgy lennék. Ha kidob akkor majd én elviszlek...ez nagyon nem így megy.Próbáltam figyelmen kívűl hagyni,de nem akar leállni.Később meg jöttek az utallgatások,meg nekem próbál bűntudatot kelteni,hogy hát..offoltál,meg esélyt sem adsz..de mar megszoktam...

(Teszem hozzá, elég könnyen szerelembe esik a srác🙄).

A lényeg,hogy eddig bírtam mint havert,de mostmár zavar és kellemetlen.Tanításra viszont szükségem van,és sajnos úgy alakúlt,hogy oda jön dolgozni ahol én is vagyok😒.

Most ezzel mit csináljak? Páromnak mondtam,de ő annyit reagált,majd abbahagyja. Viszont,ez elég kevés ahhoz viszonyítva,hogy néha úgy felhúz,hogy bele tudnám verni a fejét a falba.

Nem tudom,hogy fogunk így együtt dolgozni. Mit lehet tenni ilyenkor?


2020. ápr. 12. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Világosan és egyértelműen tisztába tenni a helyzetet!

Ha ilyen hülye, hogy X barátod mellett még azt hiszi, hogy van bármi esélye, akkor határozottan, de nem bántóan elmondod neki, hogy ő örökös barátzóna. Ha ez nem felel meg neki, akkor sajnos útjaitok elválnak. Abban a tárgyban amit tanítgat neked, biztos van még ember a Földön, aki erre alkalmas lenne.

2020. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megszakítani vele bármiféle kapcsolatot, és nem hülyíteni tovább szegény gyerek fejét.
2020. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A haverod ingyen tanit teged? Ha igen, akkor surgosen keress egy tanart, akinek fizetni fogsz az orakert. A sracot pedig koptasd le.
2020. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 Ebben mi hülyítés? Világosan megmondtam,hogy nekem ő egy haver. Már a legelején. Én végig HAVERkért kezeltem.A tanítást ő ajánlotta fel,mert nem találok tanárt.Egy kardnyelőt nem olyan egyszerű találni.

De ez még mindíg nem hülyítés,ugyanis egyszer sem jött szóba,hogy több lehet valaha köztünk.

2020. ápr. 12. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
MOndjuk úgy, hogy felnősz agyilag arra a szintre, hogy levágod, hogy nincs olyan, hogy fiúbarát. Attól még, hogy te friendzone-ba raktad, ő nem véletlenül féltékeny.
2020. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne fiú barát? Csakmert nekem van.🤦‍♀️Nem is egy.

Évek óta jóban vagyunk,és sose nyomúlt senki,senkire.

2020. ápr. 12. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!