Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom leépítettem a hülye...

Anyósom leépítettem a hülye tanácsaival, de most a férjem traktálja, aki hisz neki. Emiatt vesszünk össze? :- (

Figyelt kérdés
Végre nem áll minden nap az ajtóban és tömné a 4 hósom krémtúróval, de most meg a férjemnek sír, hogy én mit csinálok rosszul. Ő meg készpénznek vesz mindent, ma kioktatott, hogy azonnal kezdjek a gyereknek tejpépet adni és ne összevissza szoptassam, 4 óránként kell és ha akkor nem fogadja el így járt, meg kell várni újabb 4 órát, ha éhes éhes, majd megtanulja a rendszert. Neki próbálnék így kaját adni... :@ Épp nála volt a gyerek, sírt de nem akarta odaadni mert látta, hogy 2 órája szoptattam. Ezen nagyon kiakadtam, azóta hozzám se szólt. :-(

2016. jún. 28. 22:12
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen higgadtan ülj le a férjeddel és beszéljétek meg. Ne úgy próbáld meg mondani neki, mintha "hibáztatnád" az anyósod, csak szép finoman, kicsit megkerülve próbáld meg előadni a férjednek. Mondd meg neki, hogy a gyerek kettőtöké, oké, hogy ő a nagymama, de majd te eldöntöd, hogy hogy fogod szoptatni. Különben meg ez nem így működik, hogy egy 4 hónapos babának akkor ad enni, amikor ő úgy gondolja. Mi az, hogy rendszer? Akkor éhezzen a gyerek órákig, csak mert ő kitalálta ezt a rendszert? Hihetetlen milyen idióta emberek élnek, komolyan. Sok türelmet ehhez a házisárkányhoz.
2016. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
97%

Ne vesszél össze vele. Csináld meg egyszer, hogy az ilyen szituban közlöd, hogy rendben, akkor csitítgassa ő a gyereket, te meg elmész, majd szoptatási időre hazajössz. Fogd a táskád és lépj le.

Szerintem többet nem merül fel a probléma.

2016. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy jó. Ha azt szeretnéd hogy elapadjon a tejed. Igény szerint szoptass, ne hallgass te senkire. Anyukám is betartotta a 4 órát, nem is volt csak 2 hónapig. Anyósod és a szüleink idejében még más volt a tudomány, ők ezt sulykolják, de ez már nem így van.
2016. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Adtam a férjemnek felicitasos füzetet, linkeket küldtem, de szerinte a neten bárki írhat hülyeséget.

Nem értem, egyáltalán hogy gondolja ezt az éheztetest? :-(((

Azt mondta, így nem lehet tervezni, ugye ha nem evett x időben és ki akartunk menni akkor vagy csúsztunk, vagy kint álltunk meg szoptatni. Szerinte ez nem állapot, ha nem eszik kajaidőben, majd fog a következőben, mert akkor nagyon éhes lesz...

2016. jún. 28. 22:30
 5/40 anonim ***** válasza:
15%
Hahaha, a sok hülye meg a házassága meg gyereke.
2016. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de neked nem anyosoddal hanem a ferjeddel van gondod.


Próbálj vele beszelni, nalunk mindent közösen döntünk el, de meg egyik gyereknel se volt tema a szoptatás, az az en kompetenciám volt.... Sose akarta megmondani hogyan kene...

2016. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
99%
Időpont ma 22:30Mondd meg neki , az általa ajánlott módszert a kutyáknál alkalmazzák. Tévedésben van kissé, mert nektek gyerek van és nem kutya.
2016. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
79%

Én gyerekem,te szoptatthattad úgy a gyereked ahogy te akarod

.. ebbe nincs beleszólásod. Kedves anyós

Hallgass a szívedre, te döntésed szeretnéd szoptatni a kicsit

2016. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg mehetett volna másik kategóriába.

Mivel én vagyok a gyerekkel napközben és én szoptatom sok mindent nem tud tenni, eddig nem is érdekelte, csak ma anyóslátogatás után hirtelen szoptatási tanácsadó lett.

Anyósnak több kutyája van, lehet már velük keveri a gyereknevelést? :-P

2016. jún. 28. 22:41
 10/40 anonim ***** válasza:
38%

Én gyerekem,te szoptatthattad úgy a gyereked ahogy te akarod

.. ebbe nincs beleszólásod. Kedves anyós

Hallgass a szívedre, te döntésed szeretnéd szoptatni a kicsit

2016. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!